piatok , 19 júl 2019
Home / SLOVENSKO / Policajt so susedkou neprežili po páde do studne, podľa hasičov boli v nedýchateľnom prostredí

Policajt so susedkou neprežili po páde do studne, podľa hasičov boli v nedýchateľnom prostredí

SENICA 16. júna (WebNoviny.sk) – Dve osoby padli do studne v meste Senica, pričom pád neprežili, píše Prezídium hasičského a záchranného zboru SR na svojom Facebooku.

Hasiči boli privolaní na miesto v sobotu 15. júna vo večerných hodinách, kde zistili, že obe osoby sa nachádzali v hĺbke päť metrov a v nedýchateľnom prostredí. Po ich vytiahnutí už nejavili známky života aj napriek snahe záchranárov.

Podľa Policajného zboru išlo o 30-ročného muža, policajného vyšetrovateľa zo Senice a 41-ročnú ženu, jeho susedku, informujú na sociálnej sieti Facebook.

„Za účelom stanovenia presnej príčiny úmrtia osôb bola nariadená pitva. Poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Bližšie informácie k prípadu poskytneme neskôr, po dôkladnom zadokumentovaní a vykonaní potrebných procesných úkonov,“ dodáva polícia.

Viac k témam: hasiči, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Policajt so susedkou neprežili po páde do studne, podľa hasičov boli v nedýchateľnom prostredí © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Gál rozhodol o nevyhostení Vinogradova, podľa právnikov to môže spôsobiť medzinárodnú blamáž

O tom, že Slovensko Valentina Vinogradova nevydá, rozhodol minister spravodlivosti Gábor Gál (Most-Híd), ktorý má v procese vyhostenia definitívne slovo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *