Home / šport / Hokej / Video: Colorado odvrátilo vyradenie z play-off NHL, vybojovalo si siedmy zápas so San Jose

COLUMBUS 7. mája (WebNoviny.sk) – V druhom pondelkovom súboji v semifinále Západnej konferencie hokejisti Colorada na domácom ľade zdolali hráčov San Jose 4:3 po predĺžení a odvrátili koniec sezóny.

Stav série je 3:3 a rozhodujúci siedmy zápas odohrajú v stredu 8. mája v San Jose. Rozhodujúci gól v zápase číslo 6 strelil v tretej minúte predĺženia švédsky útočník Avalanche Gabriel Landeskog.

Play-off NHL – semifinále konferencií

pondelok:

ZÁPADNÁ KONFERENCIA

Colorado – San Jose 4:3 po predĺžení (0:0, 2:2, 1:1 – 1:0) – stav série 3:3
Góly: 25. Jost (Compher, Cole), 39. Compher (Söderberg, Kerfoot), 44. Compher (Brassard, C. Wilson), 63. Landeskog (Makar) – 35. Vlasic (Meier, Nyquist), 40. Burns (E. Karlsson), 58. Vlasic (Couture, Nyquist)

Viac k témam: Colorado Avalanche, NHL, play-off NHL, San Jose Sharks
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Colorado odvrátilo vyradenie z play-off NHL, vybojovalo si siedmy zápas so San Jose © SITA Všetky práva vyhradené.