štvrtok , 27 jún 2019
Home / KULTÚRA / Foto: Titul Miss Slovensko 2019 získala Frederika Kurtulíková, predstaví sa na Miss World

Foto: Titul Miss Slovensko 2019 získala Frederika Kurtulíková, predstaví sa na Miss World

BRATISLAVA 27. apríla (WebNoviny.sk) – Titul Miss Slovensko 2019 získala Frederika Kurtulíková.

Dvadsaťštyriročná Bratislavčanka si pritom prevzala aj titul Miss Gosh. Prvou vicemiss je Alica Ondrášová z Unína, ktorá získala aj titul Miss príjemný hlas, a druhou vicemiss sa stala Natália Hrušovská z Nitry.

Titul Eva Miss Sympatia získala Tereza Turzová, ktorú vyhlásili aj za Hyundai Miss Drive a pred niekoľkými dňami sa stala aj Miss Press. Titul Miss Avene odovzdali Terézii Jakubcovej zo Sniny.

Miss Slovensko 2019 získala postup na Miss World 2019, honorovanú zmluvu, luxusný automobil, exkluzívnu dovolenku a ďalšie zaujímavé ceny. Prvá vicemiss Slovensko 2019 pocestuje na svetovú súťaž Miss International a druhá vicemiss bude Slovensko reprezentovať na súťaži Miss Supranational.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Miss Slovensko 2019

Viac k témam: Miss Slovensko
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Titul Miss Slovensko 2019 získala Frederika Kurtulíková, predstaví sa na Miss World © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Slovenská sezóna bude na Art Film Feste bohatá na premiérové uvedenia

Programová sekcia Slovenská sezóna patrila v ostatných rokoch na Art Film Feste medzi divácky najobľúbenejšie časti programu. Podľa organizátorov k sympatickému faktu prispelo niekoľko príčin – slovenské filmy majú čo ponúknuť, sú žánrovo čoraz pestrejšie a na festivale ich často osobne uvádzajú tvorcovia či účinkujúci. 27. ročník najväčšieho domáceho filmového podujatia v tomto smere nebude výnimkou. Slovenská sezóna premietne necelé dve desiatky titulov, z toho takmer polovicu budú tvoriť úplné novinky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *