utorok , 21 november 2017
Home / SLOVENSKO / Komunista Blaha: Kiska a extrémistická lúza okolo Denníka N podporujú Lorenza

Komunista Blaha: Kiska a extrémistická lúza okolo Denníka N podporujú Lorenza

Komunistický poslanec strany Smer opäť ukázal, že prekrúcanie, klamanie a falšovanie je najväčšou zbraňou komunistov. Na svojom FB profile uverejnil prípevok plný faloše, zavádzania a neprávd. Je to však úplne typické pre poslanca za stranu Smer.

Snímka obrazovky 2017-09-03 o 9.19.09

Je neuveriteľné, že tento človek – Blaha je poslancom NR SR. Žiaľ, je to smutný obraz Slovenska. Priznajme si však, že takých ako je on je bohužiaľ v parlamente väčšina.

Pravda je totiž podľa stanoviska Krajského pamiatkového úradu Košice na strane Lorenza a nie komunistu Blahu.

Krajský pamiatkový úrad Košice totiž uviedol, že kosák a kladivo nie sú súčasťou pamiatkovej hodnoty národnej kultúrnej pamiatky, keďže tie autentické, osadené na pamätníku v dobe jeho postavenia, sa dodnes nezachovali.

„Predmetné symboly, vyrobené v tomto prípade z preglejky a nalepované na miesta chýbajúcich, nepožívajú ochranu podľa ustanovení pamiatkového zákona,“ píše sa v stanovisku pamiatkárov.

Krajský pamiatkový úrad Košice už schválili aj dokumentáciu k projektu rekonštrukcie pomníka, ktorá sa chystá v budúcnosti.

Po jej skončení sa podľa vyjadrenia KPÚ na pamiatke už preglejkové symboly nachádzať nebudú!!!

Ján Sekáč

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Amrop rozšíril tím partnerov

K trojici partnerov v spoločnosti Amrop Slovakia, ktorá je priekopníkom v oblasti poradenských služieb so zameraním na Executive Search a Leadership Consulting, pribudli v týchto dňoch ďalší dvaja. Martin Krekáč, Igor Šulík a Mario Fondati tak budú pri strategickom a operatívnom riadení spoločnosti podporení novými členmi najvyššieho vedenia – Ladislavou Molnárovou a Marekom Hradílkom. BRATISLAVA 20. novembra 2017 (WBN/PR) – K trojici partnerov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *