pondelok , 18 jún 2018
Home / SLOVENSKO / Komunista Blaha: Kiska a extrémistická lúza okolo Denníka N podporujú Lorenza

Komunista Blaha: Kiska a extrémistická lúza okolo Denníka N podporujú Lorenza

Komunistický poslanec strany Smer opäť ukázal, že prekrúcanie, klamanie a falšovanie je najväčšou zbraňou komunistov. Na svojom FB profile uverejnil prípevok plný faloše, zavádzania a neprávd. Je to však úplne typické pre poslanca za stranu Smer.

Snímka obrazovky 2017-09-03 o 9.19.09

Je neuveriteľné, že tento človek – Blaha je poslancom NR SR. Žiaľ, je to smutný obraz Slovenska. Priznajme si však, že takých ako je on je bohužiaľ v parlamente väčšina.

Pravda je totiž podľa stanoviska Krajského pamiatkového úradu Košice na strane Lorenza a nie komunistu Blahu.

Krajský pamiatkový úrad Košice totiž uviedol, že kosák a kladivo nie sú súčasťou pamiatkovej hodnoty národnej kultúrnej pamiatky, keďže tie autentické, osadené na pamätníku v dobe jeho postavenia, sa dodnes nezachovali.

„Predmetné symboly, vyrobené v tomto prípade z preglejky a nalepované na miesta chýbajúcich, nepožívajú ochranu podľa ustanovení pamiatkového zákona,“ píše sa v stanovisku pamiatkárov.

Krajský pamiatkový úrad Košice už schválili aj dokumentáciu k projektu rekonštrukcie pomníka, ktorá sa chystá v budúcnosti.

Po jej skončení sa podľa vyjadrenia KPÚ na pamiatke už preglejkové symboly nachádzať nebudú!!!

Ján Sekáč

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Požiar kravína v obci Brestov napáchal škody za 50-tisíc eur

Pri požiari kravína zasahovalo 15 hasičov z Hasičskej stanice Humenné a Záchrannej brigády Humenné so šiestimi kusmi techniky. BRESTOV 17. júna (WebNoviny.sk) – Pri požiari maštale na Poľnohospodárskom družstve v obci Brestov (okres Humenné) vznikla škoda, ktorú predbežne vyčíslili na 50-tisíc eur. Požiar vznikol v sobotu 16. júna okolo 16:00 a hasičom sa ho podarilo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *