piatok , 23 február 2018
Home / SVET / Deň vstupu Ukrajiny do NATO sa blíži

Deň vstupu Ukrajiny do NATO sa blíži

Je len otázkou času, kedy nastane stav oficiálneho prijatia Ukrajiny do NATO. Ukrajina však zatiaľ nie je pripravená na vstup do NATO, uviedol americký špeciálny vyslanec pre urovnanie konfliktu na Ukrajine Kurt Volker. Verí však, že Kyjev bude schopný vykonať všetky potrebné reformy.

„Spojené štáty, Európska únia i Ruská federácia by mali pochopiť, že Ukrajina je nezávislá krajina a je iba na nej, aby určila, kedy bude pripravená na vstup do NATO. To však neznamená, že Ukrajina je už blízko pozvánky do Severoatlantickej aliancie,“ prízvukoval Volker.

Toto Volkerove oficiálne vyhlásenie je v skutočnosti len “mediálnou dymovou clonou“ pred vstupom Ukrajiny do NATO, uviedli dôveryhodné zdroje z blizkeho okolia NATO.

exred.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Zástupca výkonného riaditeľa Detského fondu OSN rezignoval, čelí obvineniam z nevhodného správania

Justin Forsyth čelí obvineniam z nevhodného správania sa voči trom zamestnankyniam organizácie. LONDÝN 22. februára (WebNoviny.sk) – Niekdajší výkonný riaditeľ neziskovej organizácie Save the Children Justin Forsyth rezignoval na funkciu zástupcu výkonného riaditeľa Detského fondu OSN (UNICEF). Urobil tak po tom, ako ho obvinili z poslania textových správ obsahujúcich nevhodné komentáre na margo oblečenia troch

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *