piatok , 26 apríl 2019
Home / KULTÚRA / Hudba / Pri stavbe festivalového pódia zomrel hlavný montážnik, spadol počas práce

Pri stavbe festivalového pódia zomrel hlavný montážnik, spadol počas práce

INDIO 7. apríla (WebNoviny.sk) – Pri stavbe pódia pre americký festival Coachella zomrel hlavný montážnik.

Spoločnosť Goldenvoice, ktorá prináša každý rok podujatie do kalifornského mesta Indio, nezverejnila meno muža. Vo festivalovom tíme však pracoval už 20 rokov.

Dnes sme stratili kolegu, kamaráta a člena rodiny. Náš priateľ spadol, keď pracoval na stavbe festivalového pódia. V našom tíme pracoval 20 rokov a robil to, čo miloval. Bol to ťažko pracujúci a milujúci človek, ktorý sa veľmi dobre staral o svoj tím. Ako náš hlavný montážnik bol zodpovedný za nespočetné množstvo úžasných koncertov. Bude nám veľmi chýbať,“ uviedli organizátori.

Šesťdňové podujatie sa bude konať od 12. do 14. apríla a potom od 19. do 21. apríla. Vystúpia počas neho napríklad aj Ariana Grande, Childish Gambino alebo Janelle Monáe.

Viac k témam: festival, tragická nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Pri stavbe festivalového pódia zomrel hlavný montážnik, spadol počas práce © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

ElevenHill zverejnili videoklip k piesni Mother, zachytáva momenty z IMT Smile Amfiteáter Tour 2018

Prešovská hudobná formácia ElevenHill prichádza s novým hudobným videom k piesni Mother, ktorá je súčasťou ich debutového albumu s rovnakým názvom. BRATISLAVA 11. apríla (WebNoviny.sk) – Počas piatich letných víkendov minulého roka bola skupina ElevenHill súčasťou veľkého a úspešného projektu jednej z najúspešnejších slovenských kapiel IMT Smile s názvom Amfiteáter Tour 2018. Koncerty v najväčších slovenských

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *