pondelok , 18 jún 2018
Home / SLOVENSKO / Vyjadrí sa aj Fico? 49 rokov od okupácie Československa inváznymi vojskami ZSSR

Vyjadrí sa aj Fico? 49 rokov od okupácie Československa inváznymi vojskami ZSSR

a ďalších “spriaznených” armád symbolizuje, že všetko zlé sa obráti na ešte horšie. Komunistickým vlastizradcom sa nič nestalo a v pohode dožilo množstvo z týchto komunistov vo svojich vilách.

V novembri 1989 sa síce poniektorí komunistickí vlastizradcovia obávali, čo s nimi bude ale nakoniec všetko skončilo ako v rozprávke. Zlo potrestané nebolo a títo vlastizradní komunisti sa dohodli s novými komunistami prezlečenými za demokratov, že všetko zostane po starom. Keďže čas plynie a polodementná väčšina slovenského národa si ruskú inváziu 1968 na rozdiel od nás starých už nepamätá, nachádzajú sa hlavne na tzv. židovskej sociálnej sieti FB aj názory v znení “v auguste 1968 nás sovieska armáda na 20 rokov ochránila od kapitalizmu, chudoby a tisícov bezdomovcov”. 

Podobné nezmysly a názory o ruskej okupácii Československa 1968 živo podporuje aj terajšia ruská a proruská propaganda.

Na invázny ruský akt roku 1968 si spomínajú hlavne jeho pamätníci a presvedčení antikomunisti ako som aj ja.

Vždy si pripomínam tento odporný akt ruských boľševikov a hanbím sa za väčšinu slovenského národa, ktorá nebola schopná sa postaviť na odpor okupantom. Táto väčšina za skyvu chleba a pár husákových výhod poprela všetko, čo pred ruskou inváziou v auguste 1968 hlásala. Presne ako teraz, keď väčšina slovenského národa za vlaky zadarmo a pár smiešnych odrobiniek volí a podporuje ďalej komunistov vo vední štátu, na čele s R. Ficom.

Čo myslíte, vyjadrí sa premiér Fico k 49-temu výročiu okupácie Československa inváznymi vojskami ZSSR alebo tento deň prejde mlčaním?

Marian Zaboj

redaktor

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Požiar kravína v obci Brestov napáchal škody za 50-tisíc eur

Pri požiari kravína zasahovalo 15 hasičov z Hasičskej stanice Humenné a Záchrannej brigády Humenné so šiestimi kusmi techniky. BRESTOV 17. júna (WebNoviny.sk) – Pri požiari maštale na Poľnohospodárskom družstve v obci Brestov (okres Humenné) vznikla škoda, ktorú predbežne vyčíslili na 50-tisíc eur. Požiar vznikol v sobotu 16. júna okolo 16:00 a hasičom sa ho podarilo

Jeden komentár

  1. A Banderovcom sa tiež nič nestalo,dokonca ich CIA celú dobu krylo,nemeckých zločincov ako Himmler neodsúdili ani v Norimberku. Podľa čoho súdite,že vtej dobe bola Varšavská zmluva zločinecká. Podľa súčasného stavu by NATO taktiež poslalo vojská…K čomu sa chcete stále vyjadrovať ked nechcete počuť druhú stranu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *