Home / šport / Futbal / Video: Škriniarov Inter s jasným triumfom, Kuckova Parma prehrala penaltou z 13. minúty nadstavenia

RÍM 4. apríla (WebNoviny.sk) – Futbalisti Interu Miláno zvíťazili v stredajšom zápase 30. kola najvyššej talianskej súťaže na pôde FC Janov jednoznačne 4:0. Hrdinom duelu bol dvojgólový stredopoliar Roberto Gagliardini.

Icardi gólom oslávil návrat

Prvýkrát od 9. februára sa v zostave milánskeho klubu objavil Argentínčan Mauro Icardi. Svoj návrat po zranení oslávil gólom, keď v 40. min premenil pokutový kop.

Svoje strelecké suchoty ukončil aj chorvátsky vicemajster sveta Ivan Perišič, ktorý uzavrel gólový účet duelu. Pre rodáka zo Splitu to bol iba tretí gól v tomto roku. V drese „nerazzurri“ odohral celé stretnutie slovenský obranca Milan Škriniar.

Parma tesne prehrala

V stredu bol v akcii aj ďalší slovenský reprezentant Juraj Kucka. Jeho Parma dvakrát dotiahla náskok domáceho Frosinone, ale napokon prehrala tesne 2:3. Rodák z Bojníc odohral celé stretnutie.

Zaujímavosťou je, že nad rámec riadneho hracieho času sa hralo dlhých pätnásť minút. Arbitri skoro desať minút posudzovali súboj v šestnástke Parmy, z ktorého napokon pramenil pokutový kop. Ten v trinástej minúte nadstaveného času premenil Daniel Ciofani.

FC Janov – Inter Miláno 0:4 (0:2)
Góly: 15. a 81. Gagliardini, 40. Icardi (z pok. kopu), 54. Perišič, ČK: 39. C. Romero (FC Janov)
Milan Škriniar (Inter Miláno) odohral celé stretnutie

Frosinone – Parma 3:2 (2:1)
Góly: 13. Pinamonti, 45.+ Valzania, 90.+ Ciofani (z pok. kopu) – 18. Barillá, 58. Ceravolo (z pok. kopu)

Viac k témam: Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Škriniarov Inter s jasným triumfom, Kuckova Parma prehrala penaltou z 13. minúty nadstavenia © SITA Všetky práva vyhradené.