pondelok , 18 jún 2018
Home / ZAUJÍMAVOSTI / Smerák s 300-tisíc eur v ruksaku

Smerák s 300-tisíc eur v ruksaku

Po smeráckom alobale plnom peňazí je novým hitom smerácky ruksak plný peňazí. „Našiel som tie peniaze u mami,” povedal vplyvný smerák, ktorý plný baťoh s peniazmi zabudol na pumpe.  Stupídnejšiu výhovorku na čierne korupčné peniaze si smerák ani nemohol vymyslieť. 🙂

Zaujímavosť to teda naozaj je:

Koncom júla pracovníci čerpacej stanice na diaľničnom odpočívadle Štrba našli pri stolíku opustený ruksak. Po jeho otvorení zistili, že sa v ňom nachádza približne 300-tisíc eur. Prípadom sa zaoberá polícia, majiteľ peňazí bude musieť preukázať ich pôvod. Ak očakávate, že z toho niečo bude, ste na omyle. Očakávame výstup, že “žiaden skutok sa nestal“

„Polícia v súčasnosti prípad vyšetruje, peniaze boli zaistené. Vyšetrovanie ešte nie je skončené,“ povedala Jana Migaľová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove. Krátko po náleze sa na čerpacej stanici údajne objavil muž, ktorý tvrdil, že peniaze sú jeho. Podľa jeho vyjadrení vraj hotovosť našiel v dome po mame.

Televízia Markíza uviedla, že ruksak na čerpacej stanici zabudol Štefan Hlinka, ktorý v súčasnosti pôsobí v dozornej rade štátnej Železničnej spoločnosti Cargo Slovakia. Denník Pravda sa ho pokúsil osloviť prostredníctvom štátneho Carga.

 

Štefan Hlinka pôsobí v dozornej rade Carga od augusta 2012. V minulosti bol generálnym riaditeľom Železníc Slovenskej republiky.

exred.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Odporná urážka kňaza Kuffu a predsedu Kotlebu

Urážky skutočných národovcov ako sú Marián Kotleba a kňaz Kuffa nemajú konca kraja na Slovensku. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *