utorok , 10 december 2019
Home / POLITIKA / KUFFA diskutoval 3 hodiny so ŠEFČOVIČOM. Koho bude voliť otec Maroš?

KUFFA diskutoval 3 hodiny so ŠEFČOVIČOM. Koho bude voliť otec Maroš?

Pred pár dňami kňaz Marián Kuffa verejne vyhlásil, že kvôli politike presadzujúcej homosexuálne manželstvá a potraty, nebude voliť Zuzanu Čaputovú, čo však neznamená, že bude voliť Maroša Šefčoviča. Toho verejne vyzval, aby sa jasne verejne vyjadril v prospech zrušenia Istanbulského dohovoru. Od tohto vyjadrenia sa situácia rapídne zmenila a zdá sa, že Marianovi Kuffovi sa podarí dosiahnuť ešte viac ako len prísľub.

„Po mojej kázni ma kontaktoval pán Šefčovič s otázkou, či sa môžeme stretnúť. Povedal som mu, že moja fara je otvorená každému človeku a môže prísť. Rozprávali sme sa takmer 3 hodiny. Chcel som, aby človek hlásiaci sa k viere pochopil, že gender totalita je projekt zameraný proti Bohu a rodine. Byť politikom nie je ľahké, ale byť katolíkom v politike je nesmierne vážna vec. Poblúdenia národa budú týmto politikom pripísané  a my kňazi sme zodpovední, ak sme ich na to neupovedomili. To, že parlament tak rýchlo reaguje na aktivitu SDZR s 80 tisíc podpismi vnímam ako plody tejto diskusie a som za to vďačný,“ uviedol Marián Kuffa.

Loading…


 

Slovenský dohovor za rodinu  vyzval parlament a vládu, aby rešpektovali vôľu ľudu a Istanbulský dohovor, ktorý má zaviesť na Slovensku gender totalitu vypovedali. Koordinátor dohovoru Erik Zbiňovský uviedol: „Žiaden politik nemá mandát rozvracať tradičný koncept rodiny. Radičovej vláda otvorila cestu, aby sa muž stal ženou, ak sa tak cíti a za ženu sa prehlási. Slovensko nebude inkubátorom ideológii proti rodine a životu. Ľudia vyslali jasný signál, že si to neprajú. Ďakujeme vopred všetkým poslancom, ktorí vo štvrtok zrušenie tohto genderistického dokumentu podporia.“

Marián Kuffa vyzdvihol obetu a sebazaprenie veriacich ľudí v kostoloch, ktorí Boha prosili o ochranu a pomoc proti genderizmu.  „Ľudia na kolenách a s ružencom v ruke vyšli chrániť Boží koncept rodiny. Robili to denne a každý víkend v nejakej farnosti. Robia to už 3 kalendárne roky. Nie ja, ale oni sú tí bojovníci. Vďaka takýmto neznámym ľuďom tento národ prežil stáročia. Hľadali Boha a prosili Boha. Ten sa nikdy neodvráti, ale taktiež sa nevnucuje. Rešpektuje našu vôľu,“ uviedol kňaz Kuffa.

Zákon o zrušení Istanbulského dohovoru predložila na rokovanie NRSR Slovenská národná strana. Je predpoklad, že za zrušenie budú hlasovať aj poslanci Smeru, ĽSNS a časť klubu Sme rodina.

„Kto propaguje a pretláča genderizmus, vedome stavia národ proti Bohu. Stačí si zobrať do rúk Bibliu, aby sme pochopili ako sa takáto vedomá rebélia vždy skončí. Boh sa nenechá donekonečna urážať, on len dáva čas nám ľuďom  zaradiť sa do správneho tábora. Pozývam poslancov, buďte na Božej strane a budete na dobrej strane. Pozývam Vás k tomu. Vo štvrtok zahlasujte za zrušenie dohovoru. Kto chráni Boží svet, bude požehnaný.“

Erik Zbiňovský uviedol, že SDZR v prípade, že dohovor nebude zrušený, bude v petícii ďalej pokračovať. „Doposiaľ sa našich modlitbových aktivít zúčastnilo približne 120 000 ľudí, z toho 80 000 podpísalo petíciu. Slovensko má príležitosť sa postaviť proti prúdu dekadencie a byť vzorom pre politiku ostatných krajín. Aj toto je odobitné poslanie, ktoré nám Ján Pavol II predpovedal.“

Marián Kuffa na margo svojej kázne povedal. „Pán Šefčovič je slušný človek. Ideál nenájdeme, ten sme zavraždili pred 2000 rokmi na kríži. Ak sme odmietli Boha, zostávajú nám na výber len ľudia. Ak bude Istanbulský dohovor vypovedaný, bude to aj zásluha pána Šefčoviča a pôjdem ho voliť. Je to však aj príležitosť pripomenúť, že genderizmus na Slovensko pozvala vláda pani Radičovej, v ktorej sedela žiaľ aj kresťanská strana. Ďakujem všetkým politikom, ktorí sa jasne vyjadrili za jeho zrušenie, vrátane pánov Harabina, Kotlebu a aj môjho brata Štefana.“

Štefan Kuffa z KDŽP, ktorá podporovala v prvom kole Štefana Harabina povedal: „Pán Harabin bol naša jasná voľba v prvom kole, pretože to bol odvážny a čitateľný kandidát, ktorý sa vedel postaviť na stranu hodnotovej politiky a mal šancu uspieť. Dnes vidíme, že národné kresťanské sily posilňujú. Dnes Slovensko stojí pred nástupom kandidátky, pri ktorej sa dozvedáme, že ani jej advokátsky príbeh zrejme úplne nesedí. To, čo nám najviac prekáža je, že pani Čaputová a jej strana Progresívne Slovensko sa otvorene prihlásila k politike presadzujúcej potraty, teda zabíjanie vlastného národa, adopcie detí homosexuálmi, teda rozvrat rodiny. Ak vládna koalícia za pomoci opozície zruší Istanbulský dohovor, bude to jasný signál, že pán Šefčovič stojí o podporu kresťanských národných síl a v kontexte pani Čaputovej bude mať aj podporu KDŽP.“

Otec Maroš teda diskutoval 3 hodiny s prezidentským kandidátom (Smer-SD) Marošom Šefčovičom. Koho teda bude voliť otec Maroš za prezidenta v druhom kole?

Ďakujeme Marošovi za TIP.
Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKA POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred.

Zdroj info a foto: TU

Loading…

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

ŠOK: EXprezidenta KISKU obvinili z DAŇového PODVODu

Po obvinení expriméra Róberta Fica nasleduje aj policajné obvinenie exprezidenta Kisku. O obvinení R.F. sme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *