piatok , 22 september 2017

TOPlist
Home / KULTÚRA / Novinár Korda: Harabín a Richter sú kokoti. Sagana vylúčili oprávnene

Novinár Korda: Harabín a Richter sú kokoti. Sagana vylúčili oprávnene

Spoločnosť sa vulgarizuje. Prispievajú k tomu aj novinári, z ktorých mnohí sa snažia vystupovať ako najčistejší, najsvätejší a najpovolanejší. Jeden z nich, ktorý všade bol, všetko vie a všetko komentuje je aj novinár Eugen Korda. Novinár Korda je ten, ktorého Matovič poslal pred pár rokmi kade ľahšie z kandidátky OĹANO potom, čo odmietol ísť na detektor lži (resp. odmietli ísť naň jeho kumpáni).

Korda komentuje všetko. Počnúc Saganom – Tak nám ho vyhodili  a končiac verejným nazývaním ministra a sudcu, že sú kokoti.

Korda prispieva tiež každý deň na svojom FB profile myšlienkami a nápadmi, z ktorých mnohé by skôr mali byť prezentované v ambulancii psychiatra ako na verejnom priestore.

Nuž ale o tom je facebook. Stretnete v ňom kopec magorov, exotov, depresívnych maniakov a iných, ktorým by ste sa v reálnom živote najradšej vyhli. Nemusíte ich stretnúť priamo. Facebook človeku totiž cez priateľov ukáže aj myšlienky novinárov, ktorí by mali byť výkvetom slovenskej žurnalistiky a slovenskej spoločnosti.

 

Snímka obrazovky 2017-07-14 o 9.57.26

Žiaľ, dnes je už novinárom akýkoľvek kkt. Pri všetkej úcte k novinárovi Kordovi totiž musím skonštatovať, že verejne nazvať na FB bývalého ministra a súčasného ministra, že sú kokoti, dokáže len kkt.

Keby mal novinár Korda aspoň trochu úroveň a naozaj by mal záujem zlepšiť slovenskú spoločnosť a nehcel ju ďalej zaťahovať do bahna vulgarizmov a špiny, použil by prístup novinára Sliackeho.

Ten má aspoň akú-takú úroveň.

sliacky

Niekedy sa človek naozaj musí hanbiť. Nielen za kotlebovcov ale aj novinárov. Mnohí z nich sú totiž naozaj kkti.

Marian Zaboj

Komentáre

Komentár

About Marian Zaboj Redaktor

Pozrite sa tiež

ANTISEMITIZMUS

Antisemitizmus dnes hýbe svetom. Vo všetkých západných (pôvodne kedysi kresťanských) krajinách, vrátane Slovenska, je antisemitizmus ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *