utorok , 23 október 2018
Home / KULTÚRA / Novinár Korda: Harabín a Richter sú kokoti. Sagana vylúčili oprávnene

Novinár Korda: Harabín a Richter sú kokoti. Sagana vylúčili oprávnene

Spoločnosť sa vulgarizuje. Prispievajú k tomu aj novinári, z ktorých mnohí sa snažia vystupovať ako najčistejší, najsvätejší a najpovolanejší. Jeden z nich, ktorý všade bol, všetko vie a všetko komentuje je aj novinár Eugen Korda. Novinár Korda je ten, ktorého Matovič poslal pred pár rokmi kade ľahšie z kandidátky OĹANO potom, čo odmietol ísť na detektor lži (resp. odmietli ísť naň jeho kumpáni).

Korda komentuje všetko. Počnúc Saganom – Tak nám ho vyhodili  a končiac verejným nazývaním ministra a sudcu, že sú kokoti.

Korda prispieva tiež každý deň na svojom FB profile myšlienkami a nápadmi, z ktorých mnohé by skôr mali byť prezentované v ambulancii psychiatra ako na verejnom priestore.

Nuž ale o tom je facebook. Stretnete v ňom kopec magorov, exotov, depresívnych maniakov a iných, ktorým by ste sa v reálnom živote najradšej vyhli. Nemusíte ich stretnúť priamo. Facebook človeku totiž cez priateľov ukáže aj myšlienky novinárov, ktorí by mali byť výkvetom slovenskej žurnalistiky a slovenskej spoločnosti.

 

Snímka obrazovky 2017-07-14 o 9.57.26

Žiaľ, dnes je už novinárom akýkoľvek kkt. Pri všetkej úcte k novinárovi Kordovi totiž musím skonštatovať, že verejne nazvať na FB bývalého ministra a súčasného ministra, že sú kokoti, dokáže len kkt.

Keby mal novinár Korda aspoň trochu úroveň a naozaj by mal záujem zlepšiť slovenskú spoločnosť a nehcel ju ďalej zaťahovať do bahna vulgarizmov a špiny, použil by prístup novinára Sliackeho.

Ten má aspoň akú-takú úroveň.

sliacky

Niekedy sa človek naozaj musí hanbiť. Nielen za kotlebovcov ale aj novinárov. Mnohí z nich sú totiž naozaj kkti.

Marian Zaboj

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Fashion LIVE! 2018 bude patriť československým dizajnérom. Hlavná téma tohto ročníka sa odrazí v pripravovanej scéne aj na prehliadkovom móle

Šiesty ročník módneho podujatia Fashion LIVE! prichádza do Starej tržnice v Bratislave s netradičnou scénou v termíne od 17. – 19.10.2018, kedy sa predstavia známe dizajnérske mená, ale nebudú chýbať ani nádejné mladé talenty zo Slovenska a Česka. K slovenskému zastúpeniu dizajnérov budú opäť patriť veľké mená ako napríklad Marcel Holubec W., Boris Hanečka, Petra Kubíková, Lenka Sršňová či Martin

Jeden komentár

  1. Bude KOrda stíhaná za ohováranie, alebo sú To naozaj kokoti??

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *