nedeľa , 24 marec 2019
Home / EKONOMIKA / Libra a euro oproti doláru oslabili, obchodníci čakali na hlasovanie britských poslancov

Libra a euro oproti doláru oslabili, obchodníci čakali na hlasovanie britských poslancov

NEW YORK 14. marca (WebNoviny.sk) – Libra v úvode štvrtkového obchodovania oproti doláru oslabila o 0,6 percenta na 1,3260 USD/GBP, keďže obchodníci čakali na hlasovanie britských poslancov, ktorým by sa mohol odložiť odchod Veľkej Británie z Európskej únie.

Spoločná európska mena si tiež pohoršila, a to na 1,1324 USD/EUR z úrovne 1,1326 USD/EUR. Dolár posilnil aj voči japonskému jenu na 111,67 JPY/USD z hodnoty 111,17 JPY/USD.

Viac k témam: dolár, svetové devízové trhy
Zdroj: Webnoviny.sk – Libra a euro oproti doláru oslabili, obchodníci čakali na hlasovanie britských poslancov © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Väčšina pitnej vody sa spotrebuje na výrobu potravín, Matečná vyzýva na zastavenie ich plytvania

Ministerstvo pôdohospodárstva pri príležitosti Svetového dňa vody upozornilo na nedostatok vody v poľnohospodárstve. BRATISLAVA 22. marca (WebNoviny.sk) – Na nedostatok vody v poľnohospodárstve v dôsledku globálnej zmeny klímy upozornilo ministerstvo pôdohospodárstva pri príležitosti Svetového dňa vody. Zároveň vyzvalo na zníženie plytvania potravinami, ktorých produkcia je mimoriadne náročná na spotrebu vody. Dopestovanie plodín a chov zvierat

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *