streda , 21 november 2018
Home / POLITIKA / Kotlebovec Medvecky: Členov vylučujeme, ale… A čo židia? Porušuje ĽSNS ďalší zákon?

Kotlebovec Medvecky: Členov vylučujeme, ale… A čo židia? Porušuje ĽSNS ďalší zákon?

„Kotlebova kurvička Medvecky,” ako ho “nazval” neúspešný kandidát na poslanca za ĽSNS M. Magát vo svojom videu – článok TU  reagoval na svojom FB profile “ohľadom vylučovania členov“

Medvecký bol nútený sa vyjadriť na objasnenie situácie o šíriacich sa klamlivých informácií, ktoré majú za úlohu poškodiť a rozvrátiť národnú scénu takto:

Snímka obrazovky 2017-05-30 o 10.35.07

„V našich radoch máme rovnako katolíkov, evanjelikov, no aj ľudí bez náboženského vierovyznania.” dodal na záver exposlanec Medvecký.

Medvecký vo svojom príspevku neuviedol, či v strane evidujú  aj ľudí židovského vierovyznania.

Na každý pád, už len evidovanie a rozlišovanie členov v strane podľa vierovyznania, ako uvádza sám Medvecký na „katolíkov, evanjelikov a bez náboženského vierovyznania“ podľa viacerých oslovených právnikov  “môže znamenať porušenie viacerých platných zákonov” . Ak by to tak naozaj bolo, tak porušovanie zákonov pri evidovaní členov zo strany ĽSNS by bolo len ďalšou vodou na mlyn prokurátorovi Čižnárovi vo veci zrušenia kotlebovej strany.

Na dopyt DENNÍKa POLITIKA o vyjadrenie k statusu krajského predsedu ĽSNS Medveckého nikto z čelných predstaviteľov kotlebovej strany nereagoval.

„Keď som si prečítal, čo napísal Medvecký, tak som si spomenul na Magáta, ktorý nazval kotlebovcov, že sú bandou debilov. Oni nimi asi naozaj sú, keď sami a dobrovoľne uverejňujú ako porušujú zákony. A potom sa čuduju ?” uviedol na sociálnej sieti známy bloger Vidlák.

Ďakujeme Mariánovi za TIP. ?

Zaujímavé TIPY nám zasielajte na email: tipydodennika@dennikpolitika.sk a spoločne tvorme DENNÍK POLITIKA.

Marián M.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

DANKOVCI podporujú ORBÁNA a POĽSKO. SNS je za jednotu Európskej únie

Skupina poslancov Slovenskej národnej strany na čele s Jaroslavom Paškom predloží na najbližšej schôdzi NR SR …

Jeden komentár

  1. Dobrý deň. Náhodou som sa dostal na vašu webovú stránku. Po prečítaní príspevku som dospel k názoru,že v článku sa snažíte podsúvať názor ako niekto separuje členov podľa vierovyznania. Dotyčný pán Medvecký iba vysvetľuje situáciu presne akoby to vysvetlil každý,komu by ste položili naformulovanú otázku. Mimochodom som právnik a článok vyzerá tak,ako podobné články na podobných stránkach účelovo vytvorených. Ak môžem doporučiť čitateľom,ktorí majú radi informácie faktu,existuje spravodajský portál Ďaťeľ.sk ,ktorý vyzerá na veľmi profesionálnej úrovni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *