sobota , 21 apríl 2018
Home / SLOVENSKO / NAKA chytila uplatkárov. Neboli to veľké ryby ale malí pytliaci. GRATULUJEME!

NAKA chytila uplatkárov. Neboli to veľké ryby ale malí pytliaci. GRATULUJEME!

Policajnú akciu s názvom Pytliak zrealizovali vyšetrovatelia Národnej kriminálnej agentúry (NAKA). Polícii sa podarilo odhaliť prípady korupcie v kancelárii Obvodnej poľovníckej komory (OPK) v Dolnom Kubíne.

V prípade policajnej akcie Pytliak, ktorú NAKA realizovala 10. mája, sa dvaja žiadatelia, 60-ročný Stanislav a 40-ročný Ivan, snažili v mesiacoch január a február tohto roku ovplyvniť prípravu a priebeh skúšky z poľovníctva a dodatkovej skúšky, ktorou sa získava oprávnenie držať poľovnícku zbraň. Obvinení podplácali okrem policajného funkcionára aj organizátorov skúšky a komisárov skúšobnej komisie, a to darčekovými taškami, v ktorých boli fľaše drahého alkoholu a darčekové predmety. 

Dnes na tlačovej konferencii o tejto zdárnej policajnej akcii PYTLIAK informoval sám policajný prezident Tibor Gašpar.

Gašpar na ilustračnej fotke v strede

Snímka obrazovky 2017-05-26 o 12.32.30

Niektorí sa na sociálnych sieťach pozastavili, že NAKA nechytila veľké ryby. Ale priznajme si otvorene, žiadna veľká korupcia na Slovensku predsa nie je.  Niet čo chytať. Tvrdí to aj premiér Fico.

Takže veľká vďaka NAKA, že chytá aspoň malých korupčných pytliakov, keďže veľké korupčné ryby na Slovensku neplávu a neexistujú.

Ako by aj mohli veľké korupčné ryby na Slovensku plávať, keď Slovensko je suchozemská krajina a nemá more, že áno 🙂

Juraj Paška

Zdroj foto a info: web a naka 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Bratislava začína s výstavbou bulváru Mlynské nivy

Investor HB Reavis začína s celkovou rekonštrukciou ulice Mlynské nivy. Tá bude rozdelená na viacero fáz tak, že k celkovej uzávere nedôjde. Obnova dopravnej a technickej infraštruktúry na ulici Mlynské nivy a na okolitých komunikáciách je predbežne vyčíslená na 24 miliónov eur. Projekt realizuje HB Reavis na vlastné náklady. BRATISLAVA 20. apríla 2018 (WBN/PR) –

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *