pondelok , 19 február 2018
Home / SVET / Trump je egocentrický psychopat na čele USA. Aj o tom je demokracia

Trump je egocentrický psychopat na čele USA. Aj o tom je demokracia

Americký ľud pozostáva z bielych, čiernych, šikmookých, židov, katolíkov, luteránov a všelijakých rôznych rás atď.. USA je demokratická krajina a každý má bez ohľadu na rasu, vyznanie, majetok, náboženstvo atď. rovnaké hlasovacie právo. Hlas hlupáka má rovnakú váhu ako génia. Hlas negra ma rovnakú váhu ako bieleho. Hlas žida má rovnakú váhu ako luterána atď..

Rovnako je to aj na Slovensku. Debil, génius, cigáň, všetko jedno, každý ich hlas má vo voľbách rovnakú váhu.

Príklad posledných amerických volieb je signifikantný a zároveň aj obdobný so Slovenskom. Ak sa pri volebných urnách nazbiera demokratická väčšina hlúpych, málo vzdelaných, málo racionálne premýšľajúcich a veľa veľmi závistlivých a frustrovaných voličov, tak výsledkom je, že na čelo štátu a do parlamentu sa dostávajú psychopati (viac aj v článku – Slovenskí vrcholoví politici sú psychopati)

A aj o tom je demokracia. Tak v USA ako aj na Slovensku.

Správanie prezidenta Donalda Trumpa na včerajšom summite Severoatlantickej aliancie ukázalo charkter jeho osoby viac, ako čokoĺvek doteraz. Trump upútal pozornosť nevyberaným gestom, a keď sa v jednej chvíli nenachádzal na čele skupiny štátnikov blízkosti šéfa NATO, odstrčil čiernohorského premiéra a postavil sa pred neho.

Trump na videu zverejnenom na youtube /dole prinášame/ zozadu uchopí pravú pažu zjavne prekvapeného čiernohorského premiéra Duška Markoviča a bez toho, aby mu venoval jediný pohľad či slovo na vysvetlenie, prederie sa pred neho k šéfovi aliancie Jensovi Stoltenbergovi.

Každá krajina má takých politikov, akých si zaslúži.

Reaganova takmer dokonalá Amerika sa zmenila na Trumpovu

a

Dzurindove nedokonalé Slovensko sa zmenilo na Ficovsko-Kotlebovsko.

Aj o tom je demokracia.

Marian Zaboj

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Srbská polícia zatkla ôsmich cudzincov, fotografovali vojenské objekty v Belehrade

Nie je náhoda, že tak veľa cudzincov sa pokúšalo dostať do vojenských priestorov, vyhlásil srbský minister obrany. V krajine silnejú protizápadné nálady a posilňuje sa orientácia na Rusko. BELEHRAD 19. februára (WebNoviny.sk) – V Srbsku zatkli ôsmich občanov cudzích štátov, ktorí podľa srbskej vlády údajne pomocou dronu fotografovali vojenské objekty v Belehrade a pokúšali sa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *