štvrtok , 16 august 2018
Home / SVET / Trump je egocentrický psychopat na čele USA. Aj o tom je demokracia

Trump je egocentrický psychopat na čele USA. Aj o tom je demokracia

Americký ľud pozostáva z bielych, čiernych, šikmookých, židov, katolíkov, luteránov a všelijakých rôznych rás atď.. USA je demokratická krajina a každý má bez ohľadu na rasu, vyznanie, majetok, náboženstvo atď. rovnaké hlasovacie právo. Hlas hlupáka má rovnakú váhu ako génia. Hlas negra ma rovnakú váhu ako bieleho. Hlas žida má rovnakú váhu ako luterána atď..

Rovnako je to aj na Slovensku. Debil, génius, cigáň, všetko jedno, každý ich hlas má vo voľbách rovnakú váhu.

Príklad posledných amerických volieb je signifikantný a zároveň aj obdobný so Slovenskom. Ak sa pri volebných urnách nazbiera demokratická väčšina hlúpych, málo vzdelaných, málo racionálne premýšľajúcich a veľa veľmi závistlivých a frustrovaných voličov, tak výsledkom je, že na čelo štátu a do parlamentu sa dostávajú psychopati (viac aj v článku – Slovenskí vrcholoví politici sú psychopati)

A aj o tom je demokracia. Tak v USA ako aj na Slovensku.

Správanie prezidenta Donalda Trumpa na včerajšom summite Severoatlantickej aliancie ukázalo charkter jeho osoby viac, ako čokoĺvek doteraz. Trump upútal pozornosť nevyberaným gestom, a keď sa v jednej chvíli nenachádzal na čele skupiny štátnikov blízkosti šéfa NATO, odstrčil čiernohorského premiéra a postavil sa pred neho.

Trump na videu zverejnenom na youtube /dole prinášame/ zozadu uchopí pravú pažu zjavne prekvapeného čiernohorského premiéra Duška Markoviča a bez toho, aby mu venoval jediný pohľad či slovo na vysvetlenie, prederie sa pred neho k šéfovi aliancie Jensovi Stoltenbergovi.

Každá krajina má takých politikov, akých si zaslúži.

Reaganova takmer dokonalá Amerika sa zmenila na Trumpovu

a

Dzurindove nedokonalé Slovensko sa zmenilo na Ficovsko-Kotlebovsko.

Aj o tom je demokracia.

Marian Zaboj

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Video: Náhla záplava v Indii strhla vyše desať ľudí počas pikniku pri vodopáde

Náhla záplava strhla v centrálnej Indii najmenej 11 ľudí, ktorí si urobili piknik pri vodopáde. NAÍ DILLÍ 15. augusta (WebNoviny.sk) – Náhla záplava strhla v centrálnej Indii najmenej 11 ľudí, ktorí si urobili piknik pri vodopáde. Okresná sudkyňa Šilpi Gupta uviedla, že sedem ďalších osôb zachránil vrtuľník a 30 iných uviazlo na kameňoch v rieke

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *