streda , 21 november 2018
Home / SLOVENSKO / K Sulíkovi a Matovičovi sa pridal ďalší BLB: Kotleba. Alebo sú len psychopatmi?

K Sulíkovi a Matovičovi sa pridal ďalší BLB: Kotleba. Alebo sú len psychopatmi?

Vyhlásili, že štátu sa zmocnila mafia“ ale podali trestné oznámenie orgánom „štátu, ktorého sa zmocnila mafia,“ – len včera som o tom napísal príspevok s názvom

Blbý a blbší. Matovič a Sulík?

Dnes sa prekvapivo alebo aj neprakvapivo k dvom blbom pridal tretí. Kto iný ako Marián Kotleba. Ako uvádza portál 24dnes.sk, tak Marian Kotleba podal v piatok 12. mája na Krajskej prokuratúre v Banskej Bystrici trestné oznámenie na predsedu vlády SR Roberta Fica za vyjadrenie, ktoré Robert Fico povedal v relácii RTVS s názvom „Sobotné dialógy“ dňa 28.1.2017.

Robert Fico v uvedenej relácii vyslovene povedal nasledovné: „Nuž, aj Hitler mal dobrý ekonomický program, a dobre vieme, ako to dopadlo.“
Takže si to opäť zhrňme na záver.
Ak je pravda, čo tvrdí Sulík (nie je vylúčené, že to pravdou môže byť) a rovnako Kotleba, ktorý ohlasuje slogan: „Vitajte vo fašistickom režime“, myslia si Sulík a Matovič a Kotleba, že mafia a fašisti odhalia samých seba?
Asi nie.

Buď je všetko inak alebo Sulík a Matovič a Kotleba len hrajú divadlo alebo si myslím, že jeden je blbý a druhý je blbší. A dnes sa k dvom blbom pridal blb tretí? Alebo sú len títo traja jednoducho len PSYCHOPATI ako sa píše TU? 

(Myslím si to – je to môj názor a nie skutkové tvrdenie, podľa a v duchu myslenia poslanca Igora Matoviča ako uvádza v DENNÍKu N 

Robím teraz rozhovor s vami. Naozaj chcete povedať, že ak pred tvrdenie, že za niečím stojí Danko, vložíte „myslím si“, už to nie je obvinenie?

Názor a skutkové tvrdenie sú odlišné veci aj pred súdom. Názor môžete mať akýkoľvek. Môžete si myslieť, že Fico má milenku Troškovú, ale keď to poviete natvrdo – Fico má milenku Troškovú – je to niečo dramaticky iné.)

Nemali by Sulík a Matovič a Kotleba robiť niečo zmysluplnejšie a efektívnejšie ako podávať trestné oznámenia orgánom štátu, ktorého sa zmocnila mafia alebo fašisti“ ?
Myslím si to – je to môj názor a nie skutkové tvrdenie.
Juraj Paška

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Dankovi sa nepáčia Lajčákove slová, že na kompakte o migrácii sa priživujú nacionalisti a xenofóbi

Migračný pakt je pre Slovenskú národnú stranu (SNS) neprijateľný. BRATISLAVA 20. novembra (WebNoviny.sk) – Slovenská národná strana (SNS) bude žiadať, aby na rokovanie o globálnom migračnom kompakte z dielne OSN do Maroka nikto nešiel. V utorok to počas tlačovej besedy uviedol predseda NR SR a SNS Andrej Danko. Svoje stanovisko prezentoval už aj šéfovi Smeru-SD

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *