pondelok , 19 február 2018
Home / SLOVENSKO / K Sulíkovi a Matovičovi sa pridal ďalší BLB: Kotleba. Alebo sú len psychopatmi?

K Sulíkovi a Matovičovi sa pridal ďalší BLB: Kotleba. Alebo sú len psychopatmi?

Vyhlásili, že štátu sa zmocnila mafia“ ale podali trestné oznámenie orgánom „štátu, ktorého sa zmocnila mafia,“ – len včera som o tom napísal príspevok s názvom

Blbý a blbší. Matovič a Sulík?

Dnes sa prekvapivo alebo aj neprakvapivo k dvom blbom pridal tretí. Kto iný ako Marián Kotleba. Ako uvádza portál 24dnes.sk, tak Marian Kotleba podal v piatok 12. mája na Krajskej prokuratúre v Banskej Bystrici trestné oznámenie na predsedu vlády SR Roberta Fica za vyjadrenie, ktoré Robert Fico povedal v relácii RTVS s názvom „Sobotné dialógy“ dňa 28.1.2017.

Robert Fico v uvedenej relácii vyslovene povedal nasledovné: „Nuž, aj Hitler mal dobrý ekonomický program, a dobre vieme, ako to dopadlo.“
Takže si to opäť zhrňme na záver.
Ak je pravda, čo tvrdí Sulík (nie je vylúčené, že to pravdou môže byť) a rovnako Kotleba, ktorý ohlasuje slogan: „Vitajte vo fašistickom režime“, myslia si Sulík a Matovič a Kotleba, že mafia a fašisti odhalia samých seba?
Asi nie.

Buď je všetko inak alebo Sulík a Matovič a Kotleba len hrajú divadlo alebo si myslím, že jeden je blbý a druhý je blbší. A dnes sa k dvom blbom pridal blb tretí? Alebo sú len títo traja jednoducho len PSYCHOPATI ako sa píše TU? 

(Myslím si to – je to môj názor a nie skutkové tvrdenie, podľa a v duchu myslenia poslanca Igora Matoviča ako uvádza v DENNÍKu N 

Robím teraz rozhovor s vami. Naozaj chcete povedať, že ak pred tvrdenie, že za niečím stojí Danko, vložíte „myslím si“, už to nie je obvinenie?

Názor a skutkové tvrdenie sú odlišné veci aj pred súdom. Názor môžete mať akýkoľvek. Môžete si myslieť, že Fico má milenku Troškovú, ale keď to poviete natvrdo – Fico má milenku Troškovú – je to niečo dramaticky iné.)

Nemali by Sulík a Matovič a Kotleba robiť niečo zmysluplnejšie a efektívnejšie ako podávať trestné oznámenia orgánom štátu, ktorého sa zmocnila mafia alebo fašisti“ ?
Myslím si to – je to môj názor a nie skutkové tvrdenie.
Juraj Paška

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Slovenské predsedníctvo bolo zvládnuté, kontrolóri však odhalili viacero porušení zákona

Kontrolóri preverovali aj ministerstvo životného prostredia, kde odhalili chyby pri verejnom obstarávaní pri piatich zákazkách aktualizované 19. februára, 16:58 BRATISLAVA 19. februára (WebNoviny.sk) – Predsedníctvo Slovenska v Rade Európskej únie v druhom polroku 2016 (SK PRES) bolo úspešne zvládnuté, kontrolóri však odhalil nedostatky v účtovníctve, pri verejnom obstarávaní (VO), ako aj pri zverejňovaní dodatkov k

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *