piatok , 24 november 2017
Home / SLOVENSKO / Kiska sa v Brezne zapotil. Zberač jabĺk Mazúrek ho školil ako na cigánov

Kiska sa v Brezne zapotil. Zberač jabĺk Mazúrek ho školil ako na cigánov

Diskutovať so zberačom jabĺk v Taliansku a aktuálne s poslancom slovenského parlamentu Mazúrekom nie je jednoduché. Je to niečo podobné, ako keby ste sa sporili a diskutovali s niekým, kto je na intelektuálnej úrovni cigána z osady s IQ max. 80 bodov. Prezident Kiska s IQ okolo 130 sa zapotil ale debatu s Mazúrekom a jeho skupinou holohlavých zelených zvládol bravúrne. Kiska dokáže diskutovať s posledným cigánom z osady a dokáže diskutovať aj s prvým kotlebovcom Mazúrekom.

Ako vidno, Mazúrek prišiel diskutovať s partičkou, lebo v množstve je sila. V tomto majú kotlebovci obdobnú taktiku ako cigáni. Sú „silní“ len keď ich je skupinka. Obdobne ako cigáni z osady. Keď ich je viac, vystrkujú rožky, keď sú sami, sú ticho ako potkani.

Demokratická spoločnosť by mala nájsť riešenie ako sa vyporiadať s potkanmi. Kiska sa o to pokúsil, ale diskusia s idiotmi je zbytočná. Idiot Vás stiahne len nižšie a nižšie. Do špiny a medzi potkanov.

Ale tak či onak, klobúk dole Mr. Prezident.

Marian Zaboj

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Hostia budú ešte dlho spomínať: Štýlové 3. narodeniny Bory Mall.

Už tretí rok je najmladším nákupným centrom v Bratislave. Narodeniny  oslávili štýlovo, darčeky si vychutnali návštevníci. BRATISLAVA 23. novembra 2017 (WBN/PR) – Už tretí rok je najmladším nákupným centrom v Bratislave. Narodeniny  oslávili štýlovo, darčeky si vychutnali návštevníci. Na narodeninovej oslave bolo veselo aj vďaka príjemnej tlačenici. Bránami lamačského nákupno-zábavného centra prešli desať tisíce ľudí. Z pódia ich privítal

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *