streda , 21 február 2018
Home / SLOVENSKO / Kiska sa v Brezne zapotil. Zberač jabĺk Mazúrek ho školil ako na cigánov

Kiska sa v Brezne zapotil. Zberač jabĺk Mazúrek ho školil ako na cigánov

Diskutovať so zberačom jabĺk v Taliansku a aktuálne s poslancom slovenského parlamentu Mazúrekom nie je jednoduché. Je to niečo podobné, ako keby ste sa sporili a diskutovali s niekým, kto je na intelektuálnej úrovni cigána z osady s IQ max. 80 bodov. Prezident Kiska s IQ okolo 130 sa zapotil ale debatu s Mazúrekom a jeho skupinou holohlavých zelených zvládol bravúrne. Kiska dokáže diskutovať s posledným cigánom z osady a dokáže diskutovať aj s prvým kotlebovcom Mazúrekom.

Ako vidno, Mazúrek prišiel diskutovať s partičkou, lebo v množstve je sila. V tomto majú kotlebovci obdobnú taktiku ako cigáni. Sú „silní“ len keď ich je skupinka. Obdobne ako cigáni z osady. Keď ich je viac, vystrkujú rožky, keď sú sami, sú ticho ako potkani.

Demokratická spoločnosť by mala nájsť riešenie ako sa vyporiadať s potkanmi. Kiska sa o to pokúsil, ale diskusia s idiotmi je zbytočná. Idiot Vás stiahne len nižšie a nižšie. Do špiny a medzi potkanov.

Ale tak či onak, klobúk dole Mr. Prezident.

Marian Zaboj

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Dolnokubínčan vydieral holandskú spoločnosť, so spolupáchateľom chceli vyplatiť v bitcoinoch

V nasledujúcich dňoch bude rozhodnuté o jeho vydaní na trestné stíhanie do Holandska. BRATISLAVA/ŽILINA 21. februára (WebNoviny.sk) – Žilinskí policajti v spolupráci s holandskou políciou zadržali muža podozrivého z vydierania. Ako agentúru SITA informovala žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová, 32-ročný muž z okresu Dolný Kubín s ďalším podozrivým mužom žijúcim v Holandsku údajne vydierali holandskú

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *