pondelok , 18 jún 2018
Home / KULTÚRA / MULTIKULTURALIZMUS = MONOKULTURALIZMUS

MULTIKULTURALIZMUS = MONOKULTURALIZMUS

Stávame sa svedkami a účastníkmi postupnej likvidácie európskej kultúry. Má byť nahradená niečím, čo likvidátori nazývajú „multikulturalizmom“. Deje sa to pod zámienkou akejsi tolerancie ku kultúram (alebo skôr nekultúram) cudzím a potláčaním lokálnej (európskej a západnej) kultúry.

Európska a západná kultúra vybudovala celý vyspelý svet, ktorý bez ohľadu na to, čo o ňom kto hovorí, je jediným lákadlom pre takmer všetkých obyvateľov celého sveta. Dokladom o pravdivosti tohto tvrdenia je ekonomická imigrácia obyvateľov zaostalého sveta do Európy, Severnej Ameriky a Austrálie. Teda do oblastí, ktoré boli a sú vybudované západnou kultúrou. Všade, kde vládli európske národy – hlavne však Angličania a Nemci bola vytvorená ekonomická prosperita, fungujúci štát a dobré podmienky pre život. Je to predovšetkým preto, že tieto národy sú organizované a štrukturované, majú zmysel pre systém a dokážu vládnuť. Dokázali to vo vlastných krajinách, ale aj v bývalých kolóniách, kde vybudovali infraštruktúru, ktorá je aj po takmer šestdesiatich rokoch stále základom a často aj jedinou existujúcou oporou systému. Africkým a ázijským krajinám ani pol storočia samostatnosti a masívnej hospodárskej pomoci nepomohlo dostať sa čo i len o krok ďalej, ako to bolo za kolonializmu.

Niekto však dostal „nápad“ označiť túto kultúru za niečo, čo je potrebné nahradiť niečím iným. Primitívna kultúra a zvyky, ktoré nikam nevedú len k zaostalosti sa začali nazývať kultúrnym obohacovaním. Organizovaná imigrácia hlavne Arabov a černochov do Európy priniesla „kultúrne obohatenie“ v podobe pouličného násilia, žobrajúcich na každom kroku a všadeprítomného neporiadku. To nehovorím o terorizme a organizovanom násilí. Európania sú zradcami vo vlastných radoch vyzývaní, aby týmto ničiteľom ich vlastnej kultúry a zvyklostí nezištne pomáhali a samotné štruktúry EÚ úplne otvorene bojujú za zničenie hodnôt krajín, ktoré akože reprezentujú. Pouličný život vo Viedni, Paríži, Frankfurte, Londýne a Berlíne navodzuje dojem, že ste v Istanbule. Nebyť okolitej architektúry – ani nezbadáte rozdiel. Ale keď prídete do Istanbulu – ste v Istanbule. Multikulturalizmus neexistuje – ide o monokulturalizmus, ale ten, ktorý je typický pre kultúry nižšie.

Jednotlivé krajiny sú zaplavené organizáciami tzv. tretieho sektora, inak povedané – pod zámienkou filantropie fungujúce zradcovské organizácie šíriace nepriateľskú propagandu. Všetko je podľa nich naopak. Lož je pravda, čierne je biele a nekultúra je kultúra.

V tejto atmosfére, ak si niekto zastáva lokálnu kultúru, je označovaný, ako fašista či extrémista. Inými slovami povedané – ak nechcete zo seba spraviť otroka a zavrhnúť svoju vlastnú kultúru – ste fašista. Takto uvažujú aj zradcovia na Slovensku. Je ich skoro celá NRSR. Sú zvolení občanmi Slovenska, ale obhajujú záujmy iných. Ak sa náhodou postavíte za záujmy svojich vlastných voličov, tak na vás dávajú trestné oznámenie. Žijú ako rakovina na tele národa. Navonok sa skrývajú a odhalia svoju tvár len vtedy, keď vnucujú spoluobčanom jed svojej propagandy. Zneužívajú zákony, ktoré sú namierené proti záujmom obyvateľov tejto krajiny. Zradu oslavujú, ako hrdinstvo a skutočných hrdinov a odvážnych ľudí sa snažia hnať pred súd. Snažia sa indoktrinovať mladých ľudí a robiť z nich poddajných hlupákov. Nevadí im zločin a násilie, problém majú s pravdou.

Dnes – viac ako kedykoľvek predtým je našou povinnosťou mobilizovať ľudí. Vyhnať ich z domov, aby sa stretávali. Tento boj sa nedá vyhrať sediac za počítačom, alebo s mobilom v ruke. Vyhráme ho na uliciach. Jednotní a presvedčení o našej pravde, dôverujúc sami sebe a s nulovou toleranciou k netolerancii.

Bodo Greim

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Požiar kravína v obci Brestov napáchal škody za 50-tisíc eur

Pri požiari kravína zasahovalo 15 hasičov z Hasičskej stanice Humenné a Záchrannej brigády Humenné so šiestimi kusmi techniky. BRESTOV 17. júna (WebNoviny.sk) – Pri požiari maštale na Poľnohospodárskom družstve v obci Brestov (okres Humenné) vznikla škoda, ktorú predbežne vyčíslili na 50-tisíc eur. Požiar vznikol v sobotu 16. júna okolo 16:00 a hasičom sa ho podarilo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *