utorok , 19 marec 2019
Home / POLITIKA / ŠOKujúce videá: SOROS o Havlovi a prevzatí MOCi. To musíte VIDIEŤ!

ŠOKujúce videá: SOROS o Havlovi a prevzatí MOCi. To musíte VIDIEŤ!

Naozaj šokujúco vyznievajú slová je amerického finančníka židovského pôvodu Georga Sorosa o jeho vplyve na bývalého prezidenta Československa Václava Havla.

Loading…

Soros je angažovaným filantropom od roku 1979, kedy začal podporovať černošských študentov, aby mohli študovať na Kapskej univerzite (University of Cape Town) v Juhoafrickej republike, vtedy trpiacej pod apartheidom. Podporuje i zmeny a vznik demokracie v bývalých krajinách sovietskych satelitov, ako napríklad i v Gruzínsku, na Ukrajine a inde. V Spojených štátoch je jedným z významných prispievateľov liberálnych organizácií. Sorosova podpora zmien k slobode a demokracii v strednej a východnej Európe je, mimo podpory priamej, záležitosťou miestnych organizácií – Open Society Institute a Sorosových nadácií (Soros Foundation). Podporuje tiež Transparency International. Taktiež založil a finančne podporuje nadáciu Stredoeurópskej univerzity (Central European University – CEU).

Ďakujem Ľubomírovi za TIP.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk .

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

Videá s Georgom Sorosom zverejnil na svojom FB profile český poslanec Okamurovej SPD Mgr. Lubomír Volný.

spracred.

Zdroj info a ilustračné foto: TU a TU

Loading…

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Útočník z Christchurchu bol v novembri v Maďarsku, pricestoval vlakom a ostal 90 dní

Brenton Tarrant do Maďarska pricestoval vlakom, ktorý premáva na trase medzi rumunským Temešvárom a Budapešťou. CHRISTCHURCH 18. marca (WebNoviny.sk) – Muž obvinený z útoku na moslimov v novozélandskom meste Christchurch navštívil v novembri minulého roka Maďarsko. Do krajiny pricestoval vlakom, ktorý premáva na trase medzi rumunským Temešvárom a Budapešťou. Maďarské Centrum boja proti terorizmu v pondelkovom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *