štvrtok , 20 jún 2019
Home / šport / TERORisti mu AMPUTOVALI nohu. NeVZDAL sa a ŽIJE

TERORisti mu AMPUTOVALI nohu. NeVZDAL sa a ŽIJE

Len s jednou nohom a veľkou vôľou, začal Adel Sleiman pochod z budovy Governorate v meste Tartous na Umayyadské námestie v Damasku, v snahe dokázať, že Sýrčania sú stále napriek všetkým ťažkostiam.

Vo vyhlásení pre novinárov pred začiatkom pochodu v sobotu (15.12.2018), Sleiman povedal, že s touto iniciatívou, chce poslať správu zraneným ľuďom, aby sa nevzdávali, že ešte môžu veľa v živote dokázať a môžu stále prežiť svoj život ešte s väčším odhodlaním.

Loading…

Adel Sleiman tiež pozdravil členov sýrskej arabskej armády na bojovom poli a povedal, že „všetci sme dokázali, že nikto nemôže podkopať sýrske obyvateľstvo silu, vytrvalosť, odhodlanie, národnú jednotu a odhodlanie žiť.“

Sleiman bol zranený v roku 2015, keď bojoval proti teroristom v oblasti Atman v provincii Daraa, čo spôsobilo amputáciu jeho pravej nohy. Je veľkým prívržencom sýrskeho prezidenta Bashar Hafez al-Assada, čoho dôkazom je aj tričko s podobizňou sýrskeho prezidenta v ktorom sa vybral na svoj pochod.

Ďakujeme Alhamovi za TIP a preklad.
Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKA POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred.

Zdroj info a foto: TU

Loading…

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Turista uhasil požiar vo viedenskom kostole, pomohol si svätenou vodou

Keď na miesto prišli privolaní požiarnici, nemali už žiadnu robotu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *