utorok , 19 marec 2019
Home / šport / TERORisti mu AMPUTOVALI nohu. NeVZDAL sa a ŽIJE

TERORisti mu AMPUTOVALI nohu. NeVZDAL sa a ŽIJE

Len s jednou nohom a veľkou vôľou, začal Adel Sleiman pochod z budovy Governorate v meste Tartous na Umayyadské námestie v Damasku, v snahe dokázať, že Sýrčania sú stále napriek všetkým ťažkostiam.

Vo vyhlásení pre novinárov pred začiatkom pochodu v sobotu (15.12.2018), Sleiman povedal, že s touto iniciatívou, chce poslať správu zraneným ľuďom, aby sa nevzdávali, že ešte môžu veľa v živote dokázať a môžu stále prežiť svoj život ešte s väčším odhodlaním.

Loading…

Adel Sleiman tiež pozdravil členov sýrskej arabskej armády na bojovom poli a povedal, že „všetci sme dokázali, že nikto nemôže podkopať sýrske obyvateľstvo silu, vytrvalosť, odhodlanie, národnú jednotu a odhodlanie žiť.“

Sleiman bol zranený v roku 2015, keď bojoval proti teroristom v oblasti Atman v provincii Daraa, čo spôsobilo amputáciu jeho pravej nohy. Je veľkým prívržencom sýrskeho prezidenta Bashar Hafez al-Assada, čoho dôkazom je aj tričko s podobizňou sýrskeho prezidenta v ktorom sa vybral na svoj pochod.

Ďakujeme Alhamovi za TIP a preklad.
Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKA POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred.

Zdroj info a foto: TU

Loading…

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Foto: Cyklón Idai zabil už viac ako tisíc ľudí a napáchal obrovské škody

Cyklón Idai najhoršie zasiahol prístavné mesto Beira. JOHANNESBURG 18. marca (WebNoviny.sk) — Cyklón Idai si v Mozambiku vyžiadal podľa všetkého viac než tisíc obetí na životoch. Štyri dni po tom, čo prírodný živel spustošil krajinu, to oznámil prezident Filipe Nyusi. „Je to skutočná katastrofa obrovských rozmerov,“ povedal Nyusi. Pokiaľ sa bilancia potvrdí, pôjde o najhoršiu tragédiu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *