sobota , 19 január 2019
Home / SVET / LUKAŠENKOvi dôverujú ľudia viac ako PUTINovi. BIELORUSKO ako zasľúbená krajina?

LUKAŠENKOvi dôverujú ľudia viac ako PUTINovi. BIELORUSKO ako zasľúbená krajina?

Šokujúci prieskum popularity lídrov kajín bývalého Sovietskeho zväzu priniesli niektoré ruské média.

Bieloruský prezident LUKAŠENKO v prieskume popularity politických lídrov predbehol aj ruského prezidenta PUTINA. Viac TU: Россияне, похоже, доверяют Лукашенко больше, чем Путину

Ruský denník Vzgljad uviedol, že Všeruské centrum výskumu verejnej mienky (VTsIOM) vydalo senzačné údaje o neuveriteľne vysokej dôvere Rusov voči prezidentovi Bieloruska Alexandrovi Lukašenkovi. Jeho indikátor dôvery je takmer dvakrát vyšší ako ukazovateľ ruského prezidenta Vladimíra Putina – 65% pre Lukašenka oproti 37% pre Putina. Porovnanie ľudovej podpory pre Lukašenka a Putina v Ruskej federácii je veľmi nepríjemné pre ruských predstaviteľov.

Loading…

Predchádzajúce prieskumy verejnej mienky ukázali, že Lukašenko má zjavnú prevahu nad Putinom. Pracovníci moskovského VTsIOM teraz presviedčajú Rusov, že dôveryhodné ukazovatele pre Putina a Lukašenka boli získané prostredníctvom rôznych prieskumov verejnej mienky, a preto ich nemožno porovnávať.

“ Podľa prieskumu VTsIOM tak jednoznačne vyplýva, že Bielorusi sú spokojní so svojím prezidentom a to je aj dôkazom, že Bielorusko je zasľúbenou krajinou pre život,“ uviedol na ruskej sociálnej siet V kontakt Jevgenij.

Ďakujeme Michailovi za TIP a čiastočný preklad.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKA POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred.

Zdroj info a foto: Tu a Tu

Loading…

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Video: Po mohutnom výbuchu poškodeného palivového potrubia v Mexiku zahynulo vyše 60 ľudí

Výbuch zjavne nastal len niekoľko hodín po tom, čo zlodeji do potrubia navŕtali nelegálny otvor a miestni sa snažili načerpať si načierno palivo. MEXIKO 19. januára (WebNoviny.sk) – Najmenej 66 ľudí zahynulo a 85 ďalších je nezvestných po výbuchu poškodeného palivového potrubia v centrálnom Mexiku. Informoval o tom guvernér štátu Hidalgo Omar Fayad. Výbuch zjavne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *