sobota , 23 jún 2018
Home / SLOVENSKO / Keď looser Sulík kritizuje U.S. Steel. Pánenka Mária

Keď looser Sulík kritizuje U.S. Steel. Pánenka Mária

Sulík je emigrant, ktorý sa z Nemecka vrátil na Slovensko. Jeho ego je dnes väčšie ako ego väčšiny politikov a preto sa rozhodol, že bude rozdávať rady aj spoločnosti U.S. Steel  – The United States Steel Corporation (NYSE: X), more commonly known as U.S. Steel, is an American integrated steel producer with major production operations in the United States, Canada, and Central Europe. The company was the world’s 15th largest steel producer in 2014. – zdroj wikipedia.

Nie, Sulík nie je J. P. Morgan ani Andrew Carnegie. Sulík založil „celosvetovo známu firmu Fax a Copy, s tržbami miliardy USD a pobočkami po celom svete“. A tak sa emigrant Sulík rozhodol kritizovať oceľových trpaslíkov U.S. Steel

„Spoločnosť U.S. Steel má pomerne chaotickú stratégiu alebo skôr žiadnu. Kroky, ktoré v minulých rokoch robili, sa nijako na ucelenú stratégiu nepodobali. Ťažko sa hľadajú s investorom dlhodobé riešenia, keď nemá jasno, čo chce robiť – predať, nepredať, expandovať v Európe alebo neexpandovať.“ uviedol Sulík pre Korzár.

Pánenka Mária!!! Pomysleli si asi všetci odborníci znalí problematiky, ktorí si prečítali vyhlásenie politika Sulíka.  Sulík sa tak zapisuje do slovenskej politiky po povalení Radičovej vlády aj týmto významným počinom – hlúpou a neodbornou kritikou  spoločnosti U.S. Steel, ktorá zamestnáva viac ako desaťtisíc ľudí v Košiciach.

Ak tento človek má byť alternatívou pre Slovensko, tak naozaj Pánenka Mária.

Marian Zaboj

 

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Minister Gajdoš predstavil veľvyslankyni Švédska armádne projekty modernizácie a dostal list

Švédi odovzdali aj list od národného riaditeľa pre vyzbrojovanie Ministerstva obrany Švédskeho kráľovstva Görana Martenssona, ktorý je potvrdením oficiálnej ponuky švédskej vlády o nadzvukových stíhačkách Gripen BRATISLAVA 22. júna (WebNoviny.sk) – Hlavnou témou stretnutia ministra obrany Petra Gajdoša (SNS) so švédskou veľvyslankyňou Helen Eduardsovou boli slovenské armádne projekty modernizácie. Okrem modernizácie Švédi odovzdali aj list

Jeden komentár

  1. Sulik povadal čo povedal. Ja poviem že je USS jedna ojebavacska nadnacionalna spoločnosť, ktorá nikoho nezamestnaná, ale v ktorej ľudia otročia. Dokonca ojebava aj našu spoločnosť, tak že sa zbavuje každý mesiac 29.otrokov, pre ktorých od Fica dostali obrovské milióny, žeby sa nepovedalo že v USS robia Slováci zadarmo.
    Ale, americká pizda, čo akože vedie USS sebe nadelila z tých peňazí 10.miliónov ročný plat,….A ty , čo si tento článok napísal, si jedno obrovské hovnisko!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *