pondelok , 19 február 2018
Home / SLOVENSKO / Mojsejová – 10 rokov natvrdo v base. To je v p*či. *okot sudca

Mojsejová – 10 rokov natvrdo v base. To je v p*či. *okot sudca

Povedala by asi Nora na obrazovke Markízy v roku 2008. A Braňo by takto pomenoval asi aj sudcu. Ale realita je iná. Je rok 2016, hviezda Mojsejovcov zhasla. Manželia sú rozvedení a nevedia si prísť na meno. Sláva a láska pominula ako obláčik. Informáciu o tvrdom treste pre podnikateľku a expolitičku zverejnil portál www.teraz.sk.

Súd vymeral Mojsejovej desaťročný trest odňatia slobody so zaradením do ústavu na výkon väzby s minimálnym stupňom stráženia. Rozsudok nie je zatiaľ právoplatný a je možné sa voči nemu odvolať do 15 dní.

Mojsejová podľa súdu koncom roku 2008 pod zámienkou pôžičky a nereálne vysokých úrokov podvodne vylákala od Františka Kabrheľa, mediálne známeho ako Versače, viac ako 853 000 eur.

Mojsejová a jej STRANA SLOBODNÉ SLOVO – NORY MOJSEJOVEJ získala 1,22% vo voľbách do slovenského parlamentu v roku 2012 a volilo ju celkovo 31 159 zúčastnených voličov.

Juraj Paška

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Slovenské predsedníctvo bolo zvládnuté, kontrolóri však odhalili viacero porušení zákona

Kontrolóri preverovali aj ministerstvo životného prostredia, kde odhalili chyby pri verejnom obstarávaní pri piatich zákazkách aktualizované 19. februára, 16:58 BRATISLAVA 19. februára (WebNoviny.sk) – Predsedníctvo Slovenska v Rade Európskej únie v druhom polroku 2016 (SK PRES) bolo úspešne zvládnuté, kontrolóri však odhalil nedostatky v účtovníctve, pri verejnom obstarávaní (VO), ako aj pri zverejňovaní dodatkov k

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *