sobota , 23 jún 2018
Home / SLOVENSKO / Mojsejová – 10 rokov natvrdo v base. To je v p*či. *okot sudca

Mojsejová – 10 rokov natvrdo v base. To je v p*či. *okot sudca

Povedala by asi Nora na obrazovke Markízy v roku 2008. A Braňo by takto pomenoval asi aj sudcu. Ale realita je iná. Je rok 2016, hviezda Mojsejovcov zhasla. Manželia sú rozvedení a nevedia si prísť na meno. Sláva a láska pominula ako obláčik. Informáciu o tvrdom treste pre podnikateľku a expolitičku zverejnil portál www.teraz.sk.

Súd vymeral Mojsejovej desaťročný trest odňatia slobody so zaradením do ústavu na výkon väzby s minimálnym stupňom stráženia. Rozsudok nie je zatiaľ právoplatný a je možné sa voči nemu odvolať do 15 dní.

Mojsejová podľa súdu koncom roku 2008 pod zámienkou pôžičky a nereálne vysokých úrokov podvodne vylákala od Františka Kabrheľa, mediálne známeho ako Versače, viac ako 853 000 eur.

Mojsejová a jej STRANA SLOBODNÉ SLOVO – NORY MOJSEJOVEJ získala 1,22% vo voľbách do slovenského parlamentu v roku 2012 a volilo ju celkovo 31 159 zúčastnených voličov.

Juraj Paška

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Minister Gajdoš predstavil veľvyslankyni Švédska armádne projekty modernizácie a dostal list

Švédi odovzdali aj list od národného riaditeľa pre vyzbrojovanie Ministerstva obrany Švédskeho kráľovstva Görana Martenssona, ktorý je potvrdením oficiálnej ponuky švédskej vlády o nadzvukových stíhačkách Gripen BRATISLAVA 22. júna (WebNoviny.sk) – Hlavnou témou stretnutia ministra obrany Petra Gajdoša (SNS) so švédskou veľvyslankyňou Helen Eduardsovou boli slovenské armádne projekty modernizácie. Okrem modernizácie Švédi odovzdali aj list

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *