utorok , 19 marec 2019
Home / EKONOMIKA / PROTEST žltých viest aj na Slovensku. HROZIA násilnosti a RABOVANIE?

PROTEST žltých viest aj na Slovensku. HROZIA násilnosti a RABOVANIE?

V stredu 12.12.2018  o 12:00 hod chcú slovenské žlté vesty ukázať, že aj bežný občan má právo na lepšiu životnú úroveň a nie len politici, ktorí si prilepšujú svoje platy o stovky až tisíce EUR.

„Žlté vesty na Slovensku vznikajú po vzore Francúzov. Na sociálnych sieťach Facebook vznikla stránka: „Hnutie Žlté Vesty Slovensko“  kde za pár hodín  sa prihlásilo cez 750 priaznivcov a počet nespokojných občanov stále stúpa.

Vo Francúzsku žlté vesty už celý mesiac dávajú svojim politikom najavo, že už stačilo. Títo ľudia poukazujú na zlú ekonomickú situáciu v dnešnom Francúzsku. Bežný občan vo Francúzsku po zaplatení režijných nákladov v súčasnosti nevie slušne prežiť. To isté platí aj  na Slovensku,“ píše na svojom webe neúspešný kandidát na bratislavského primátora Roman Ruhig.

Loading…

Viacerí ľudia na sociálnych sieťach vyjadrili obavy, aby sa protest nezvrhol do násilností a ničenia majetkov, ako sa to stalo aj tento víkend v Paríži.

Správu budeme aktualizovať po získaní ďalších informácii od organizátorov protestov.

AKTUALIZOVANÉ: VIDEO – Macron sa vzdal, bude teraz Bratislava v PLAMEŇOCH ?

Ďakujeme Romanovi za TIP.
Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

spracred.

Loading…

Zdroj info a foto: TU

 

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Vyšetrovateľ môže byť prepojený s členmi bývalého vedenia Rapid life, tvrdí Národná banka Slovenska

Centrálna banka tak reaguje na skutočnosť, že voči zamestnancovi a bývalému zamestnancovi NBS bolo vznesené obvinenie. BRATISLAVA 18. marca (WebNoviny.sk) – Národná banka Slovenska (NBS) v pondelok podala trestné oznámenie na neznámeho páchateľa v súvislosti s kauzou poisťovne Rapid life. Závažná trestná činnosť Centrálna banka má dôvodné podozrenie zo spáchania závažnej trestnej činnosti, keď voči

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *