sobota , 19 január 2019
Home / EKONOMIKA / PROTEST žltých viest aj na Slovensku. HROZIA násilnosti a RABOVANIE?

PROTEST žltých viest aj na Slovensku. HROZIA násilnosti a RABOVANIE?

V stredu 12.12.2018  o 12:00 hod chcú slovenské žlté vesty ukázať, že aj bežný občan má právo na lepšiu životnú úroveň a nie len politici, ktorí si prilepšujú svoje platy o stovky až tisíce EUR.

„Žlté vesty na Slovensku vznikajú po vzore Francúzov. Na sociálnych sieťach Facebook vznikla stránka: „Hnutie Žlté Vesty Slovensko“  kde za pár hodín  sa prihlásilo cez 750 priaznivcov a počet nespokojných občanov stále stúpa.

Vo Francúzsku žlté vesty už celý mesiac dávajú svojim politikom najavo, že už stačilo. Títo ľudia poukazujú na zlú ekonomickú situáciu v dnešnom Francúzsku. Bežný občan vo Francúzsku po zaplatení režijných nákladov v súčasnosti nevie slušne prežiť. To isté platí aj  na Slovensku,“ píše na svojom webe neúspešný kandidát na bratislavského primátora Roman Ruhig.

Loading…

Viacerí ľudia na sociálnych sieťach vyjadrili obavy, aby sa protest nezvrhol do násilností a ničenia majetkov, ako sa to stalo aj tento víkend v Paríži.

Správu budeme aktualizovať po získaní ďalších informácii od organizátorov protestov.

AKTUALIZOVANÉ: VIDEO – Macron sa vzdal, bude teraz Bratislava v PLAMEŇOCH ?

Ďakujeme Romanovi za TIP.
Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

spracred.

Loading…

Zdroj info a foto: TU

 

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Slovensko inšpirovalo Maltu systémom zálohovania plastových fliaš, zvažujú spoluprácu

Analýza pracuje s modelom zálohovania, ktorý je inšpirovaný úspešnými škandinávskymi systémami. BRATISLAVA 19. januára (WebNoviny.sk) – Inštitút environmentálnej politiky (IEP) pri ministerstve životného prostredia (MŽP) pomôže Malte pri zavedení systému zálohovania PET fliaš a plechoviek. Ako informoval odbor komunikácie MŽP, tamojších predstaviteľov odpadového hospodárstva totiž zaujala nedávna analýza IEP o dopadoch zálohovania. V novembri minulého roka oznámil

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *