sobota , 23 február 2019
Home / SVET / Americký hraničiar zavraždil štyri prostitútky, chcel mestu spraviť službu a vyčistiť od nich ulice

Americký hraničiar zavraždil štyri prostitútky, chcel mestu spraviť službu a vyčistiť od nich ulice

DALLAS 6. decembra (WebNoviny.sk) – Člena americkej pohraničnej stráže v stredu obvinili zo zavraždenia štyroch sexuálnych pracovníčok. Juan David Ortiz sa k činom priznal a uviedol, že chcel „vyčistiť ulice“ svojho mesta Laredo na juhu Texasu. Okresný prokurátor Isidro Alaniz oznámil, že bude preňho žiadať trest smrti.

Pred súdom prokurátor povedal, že Ortiz ženy v septembri zavraždil „chladným, bezcitným a vypočítavým spôsobom„. Poriadkové sily vraj podľa neho nerobili dosť pre obmedzenie prostitúcie, preto chcel mestu „spraviť službu„. Tri zo žien podľahli strelným zraneniam, štvrtá, rovnako postrelená, zomrela na zranenia spôsobené tupým predmetom.

Tridsaťpäťročný veterán amerického námorníctva dovtedy žil bežným malomestským životom. Má ženu a dve deti.

Viac k témam: pohraničná stráž, prostitúcia, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Americký hraničiar zavraždil štyri prostitútky, chcel mestu spraviť službu a vyčistiť od nich ulice © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Video: V Medellíne zbúrali dom niekdajšieho drogového bossa Pabla Escobara

V roku 1988 prežil útok konkurenčného Cali kartelu a odvtedy bol neobývaný. MEDELLÍN 22. februára (WebNoviny.sk) – Úrady v kolumbijskom meste Medellín nechali v piatok zbúrať dom niekdajšieho drogového bossa Pabla Escobara. Na zbúranie poschodovej rezidencie, ktorú Escobar nazval Mónaco, bolo potrebných 180 rozbušiek. Demoláciou uskutočnili o 11:53 miestneho času, z okolia vopred preventívne evakuovali

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *