utorok , 18 december 2018
Home / SVET / Americký hraničiar zavraždil štyri prostitútky, chcel mestu spraviť službu a vyčistiť od nich ulice

Americký hraničiar zavraždil štyri prostitútky, chcel mestu spraviť službu a vyčistiť od nich ulice

DALLAS 6. decembra (WebNoviny.sk) – Člena americkej pohraničnej stráže v stredu obvinili zo zavraždenia štyroch sexuálnych pracovníčok. Juan David Ortiz sa k činom priznal a uviedol, že chcel „vyčistiť ulice“ svojho mesta Laredo na juhu Texasu. Okresný prokurátor Isidro Alaniz oznámil, že bude preňho žiadať trest smrti.

Pred súdom prokurátor povedal, že Ortiz ženy v septembri zavraždil „chladným, bezcitným a vypočítavým spôsobom„. Poriadkové sily vraj podľa neho nerobili dosť pre obmedzenie prostitúcie, preto chcel mestu „spraviť službu„. Tri zo žien podľahli strelným zraneniam, štvrtá, rovnako postrelená, zomrela na zranenia spôsobené tupým predmetom.

Tridsaťpäťročný veterán amerického námorníctva dovtedy žil bežným malomestským životom. Má ženu a dve deti.

Viac k témam: pohraničná stráž, prostitúcia, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Americký hraničiar zavraždil štyri prostitútky, chcel mestu spraviť službu a vyčistiť od nich ulice © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

V pohorí Atlas našli dve mŕtve Škandinávky, na ich krkoch objavili dôkazy násilia

Telá Dánky a Nórky našli približne 10 kilometrov od obce, kde sa začínajú túry na vrch Džabal Tubkál. RABAT 18. decembra (WebNoviny.sk) – V marockom pohorí Atlas našli telá dvoch Európaniek. Ako informovalo marocké ministerstvo vnútra, ženy z Dánska a Nórska našli v pondelok, pričom na ich krkoch objavili „dôkazy násilia“ spôsobené „chladnou zbraňou„. Ich

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *