sobota , 23 február 2019
Home / SVET / ŽIDIA ZABILI siedmych Palestínčanov. Reakcia HAMASu: PEKLO na zemi pripravíme VRAHom

ŽIDIA ZABILI siedmych Palestínčanov. Reakcia HAMASu: PEKLO na zemi pripravíme VRAHom

Dnešná nočná vojensko-preventívna operácia izraelskej armády v pásme Gázy si vyžiadala životy zatiaľ siedmych Palestínčanov.

O akcii a prebiehajúcich bojoch na palestínskych územiach okupovaných Izraelom píše denník HAARETZ TU -Seven Palestinians Killed, Including Hamas Military Commander, in Israeli Raid in Gaza

Loading…

Medzi mŕtvymi je aj minimálne jeden vysokopostavený predstaviteľ hnutia Hamás. Podľa informáciií DENNÍKa POLITIKA smrť vysokého predstaviteľ palestínskeho hnutia zvýši napätie v tejto oblasti.

„Na zabitie nášho brata sionistami zaregujú naší svätí bojovníci ohňom a sírou. Pripravíme peklo na zemi židovským vrahom naších ľudí,“ uviedol člen hnutia HAMAS nášmu spolupracovníkovi v Izraeli Yaakovovi.

Loading…

Ďakujeme Yaakovovi za TIP

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA

spracred.

Zdroj info a foto ilustračné: TU a TU

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Video: V Medellíne zbúrali dom niekdajšieho drogového bossa Pabla Escobara

V roku 1988 prežil útok konkurenčného Cali kartelu a odvtedy bol neobývaný. MEDELLÍN 22. februára (WebNoviny.sk) – Úrady v kolumbijskom meste Medellín nechali v piatok zbúrať dom niekdajšieho drogového bossa Pabla Escobara. Na zbúranie poschodovej rezidencie, ktorú Escobar nazval Mónaco, bolo potrebných 180 rozbušiek. Demoláciou uskutočnili o 11:53 miestneho času, z okolia vopred preventívne evakuovali

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *