utorok , 26 marec 2019
Home / SVET / Nemecká polícia zhabala viac ako tonu kokaínu, zadržali popredného člena motorkárskeho klubu

Nemecká polícia zhabala viac ako tonu kokaínu, zadržali popredného člena motorkárskeho klubu

BERLÍN 9. novembra (WebNoviny.sk) – Polícia zhabala v nemeckom Hamburgu viac ako tonu kokaínu. V rámci vyšetrovania, ktoré trvalo niekoľko mesiacov, zatkla aj ôsmich ľudí.

Kokaín sa nachádzal v kamióne, ktorý sledovali policajti vo štvrtok pre podozrenie z prevážania drog do jednej z hamburských prepravných spoločností. Kým na miesto prišli špeciálne jednotky, piati muži vyložili viac ako tonu kokaínu, ktorá bola zabalená v balíčkoch o hmotnosti jedného kilogramu.

Úrady sa domnievajú, že v návese kamióna, ktorý vykladali aj v piatok, sa nachádzalo ešte väčšie množstvo drog.

Policajti uviedli, že spomínanú päticu – troch Nemcov, Taliana a Poliaka – zatkli. Okrem toho tiež zadržali ďalších troch ľudí vrátane údajného popredného člena motorkárskeho klubu Hell’s Angels, ktorý bol podľa úradov zrejme v kontakte s pašerákmi.

Polícia tiež vykonala viaceré razie, pri ktorých zhabala 170-tisíc eur v hotovosti.

Viac k témam: kokaín, nemecká polícia
Zdroj: Webnoviny.sk – Nemecká polícia zhabala viac ako tonu kokaínu, zadržali popredného člena motorkárskeho klubu © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pre anonymné hrozby evakuovali radnice vo viacerých mestách v Nemecku, uzavreli aj okolité ulice

Prípady vyšetruje polícia. BERLÍN 26. marca (WebNoviny.sk) – Pre anonymné hrozby evakuovali v utorok ráno radnice vo viacerých nemeckých mestách. Podľa prvotných informácií sa evakuácie dotkli šiestich miest: Augsburg, Kaiserslautern, Chemnitz, Göttingen, Neunkirchen a Rendsburg. V niekoľkých prípadoch policajti potvrdili, že išlo o bombové hrozby. Radnice aj okolité ulice preventívne uzavreli a budovy prehľadávajú zásahové

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *