nedeľa , 16 jún 2019
Home / POLITIKA / Známy podnikateľ JAKUBEC bude nový STAROSTA? KDE?

Známy podnikateľ JAKUBEC bude nový STAROSTA? KDE?

V malej obci pri Bratislave s názvom Hrubá Borša vstúpil do politického ringu známy podnikateľ M. Jakubec. M. Jakubec už v minulosti kandidoval na post župana BSK. Pred časom ohlásil vstup do komunálnej politiky a záujem stať sa starostom obce v ktorej žije.
Pozreli sme sa teda na kampaň extravagantného politika, známeho podnikateľa a úspešného speváka strednoprúdových šlágrov.
Obec Hrubá Borša v okrese Senec sa tak môže stať známejšou už nie len vďaka golfovému rezortu ale najnovšie aj kvôli  záujmu známeho podnikateľa, stratéga, komunálneho politika PhDr. Martina Jakubca, PhD. (35) o starostovskú stoličku.
Ako Jakubec tvrdí: „Do Hrubej Borše som sa pred pár rokmi nasťahoval, aby som v nej našiel pokoj od veľkomesta. Svoj potenciál generálneho manažéra chcem ponúknuť obci a občanom žijúcim v nej.“
Po zhliadnutí oficiálnej stránky www.borsania.sk treba konštatovať, že volebný program a vízia populárneho speváka je naozaj dôkladne prepracovaná v porovnaní s konkurenčným kandidátom terajším starostom Jánom Klačkom. Volebné stretnutia s občanmi na ktorých kandidát Martin Jakubec predstavoval svoje tézy a kandidátov na poslancov sa dočkali mimoriadne pozitívneho ohlasu medzi obyvateľmi tejto malebnej obce.
Na jednom z predvolebných mítingov pana Jakubeca nám pani Anička prezradila, že „obec potrebuje zmenu a posun vpred.“ Pán Milan nám pri stole zas povedal, že „od súčasného starostu sme očakávali za 4 roky viac, no nezmohol sa na viac, jednoducho neaktivita a verejné veci ostali nedokončené.“
Na kortešačkách Martina Jakubeca najviac medzi občanmi rezonoval jeho sociálny balíček pre seniorov, pre mladé rodiny a mamičky, výstavbu služieb a občianskej vybavenosti, výstavba multifunkčného komunitno spoločenského pavilónu, integrovaný program bezpečnosti obce.
Viacerí občania z obce evidente na poslednom mítingu fandili Martinovi Jakubcovi viac ako na bežných mítingoch iných kandidátov, ktoré sme navštívili. Je otázne, či mu fandili viac kvôli jeho speváckej  popularite alebo volebnému programu.
Ostáva na spevákovi, aby voličov presvedčil svojím programom a aby sľuby neostali iba sľubmi, ale aby sa reálne naplnili. Sľubom politikov už veľa ľudí neverí a tak úloha Jakubeca presvedčiť voličov určite nie je jednoduchá.
Po 10 novembri sa dozvieme meno nového starostu obce tejto maličkej obce pri Bratislave.
Už teraz je zrejmé, že vďaka prípadnému víťazstvu Martina Jakubca môže Hrubá Borša presiahnúť záujem celého Slovenska o túto obec, minimálne zo zvedavosti. Jakubec je totiž ťahúň a marketinogový stratég, ktorých na Slovensku veľa nenájdeme.
Jeden z nevšedných Jakubcových sľubov je otvorený úrad v stránkové dni pondelok až sobota.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA

spracred a PR

Zdroj info a foto: Fb 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

HARABÍNov TVRDÝ odkaz prezidentke ČAPUTOVEJ. AKÝ? TO si musíte vyPOČUŤ

Neúspešný kandidát na slovenského prezidenta a sudca Najvyššieho súdu SR doktor Harabín sa nevzdáva ani …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *