sobota , 19 január 2019
Home / SVET / PREZIDENT Macron mal byť terčom ÚTOKu, šesť ľudí obvinili z TERORizmu

PREZIDENT Macron mal byť terčom ÚTOKu, šesť ľudí obvinili z TERORizmu

PARÍŽ 6. novembra (WebNoviny.sk) – Vo Francúzsku zatkli šesť osôb podozrivých z plánovania útoku na prezidenta Emmanuela Macrona. V utorok o tom pod podmienkou anonymity informoval zdroj z prostredia francúzskej justície.

Podľa jeho údajov zadržali podozrivých agenti francúzskej tajnej služby v troch rôznych regiónoch – v Alpách, v Bretónsku a pri hraniciach s Belgickom. Ich plán bol nejasný a nedokončený, avšak násilný, uviedol zdroj. Všetci čelia predbežným obvineniam z terorizmu.

Macron sa v utorok nachádza v meste Verdun, kde cez víkend v rámci spomienkových podujatí pri príležitosti stého výročia skončenia prvej svetovej vojny privíta aj amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Loading…

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA

Loading…

Viac k témam: Emmanuel Macron, pokus o útok, teroristický útok
Zdroj: Webnoviny.sk – Prezident Macron mal byť terčom útoku, šesť ľudí obvinili z terorizmu © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Video: Po mohutnom výbuchu poškodeného palivového potrubia v Mexiku zahynulo vyše 60 ľudí

Výbuch zjavne nastal len niekoľko hodín po tom, čo zlodeji do potrubia navŕtali nelegálny otvor a miestni sa snažili načerpať si načierno palivo. MEXIKO 19. januára (WebNoviny.sk) – Najmenej 66 ľudí zahynulo a 85 ďalších je nezvestných po výbuchu poškodeného palivového potrubia v centrálnom Mexiku. Informoval o tom guvernér štátu Hidalgo Omar Fayad. Výbuch zjavne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *