utorok , 26 marec 2019
Home / KULTÚRA / Skupina Spice Girls ohlásila turné, jedna z členiek však bude na koncertoch chýbať

Skupina Spice Girls ohlásila turné, jedna z členiek však bude na koncertoch chýbať

BRATISLAVA 5. novembra (WebNoviny.sk) – Britská skupina Spice Girls ohlásila návrat na koncertné pódiá. Formácia v zložení Melanie „Sporty Spice“ Chisholm, Emma „Baby Spice“ Bunton, Melanie „Scary Spice“ Brown a Geri „Ginger Spice“ Horner to oznámila prostredníctvom videa, ktoré zverejnili na Twitteri.

Victoria „Posh Spice“ Beckham sa na koncertoch nezúčastní. Kvarteto vystúpi od 1. do 15. júna v mestách Manchester, Coventry, Sunderland, Edinburgh, Bristol a Londýn, kde sa predstaví na štadióne Wembley. Ako support na turné vystúpi speváčka Jess Glynne.

Spice Girls vznikli v roku 1994. Na konte majú nahrávky Spice (1996), Spiceworld (1997) či Forever (2000). Po veľkom úspechu si dali v roku 2000 pauzu a znova sa stretli v rokoch 2007 a 2008, keď absolvovali svetové turné. Naposledy sa spolu predstavili na záverečnom ceremoniáli londýnskych olympijských hier v roku 2012.

Informácie pochádzajú z webstránky www.nme.com a archívu agentúry SITA.

Viac k témam: Emma „Baby Spice“ Bunton, Geri „Ginger Spice“ Horner, Melanie „Scary Spice“ Brown, Melanie „Sporty Spice“ Chisholm, spice girls, Victoria „Posh Spice“ Beckham
Zdroj: Webnoviny.sk – Skupina Spice Girls ohlásila turné, jedna z členiek však bude na koncertoch chýbať © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Španielska speváčka Rosalía je ďalšou hviezdou Colours of Ostrava

Vôbec prvýkrát v Česku vystúpi jedna z najväčších hviezd súčasnej hudby, španielska speváčka Rosalía, ktorá unikátnym spôsobom spája flamenco, elektropop a hip hop. BRATISLAVA 11. marca (WebNoviny.sk) – Medzinárodný hudobný festival Colours of Ostrava pripravil po Florence + The Machine na tento ročník ďalšiu tuzemskú koncertnú premiéru. Vôbec prvýkrát v Česku vystúpi jedna z najväčších hviezd

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *