streda , 16 január 2019
Home / SVET / Video: MAĎARský najvyšší súd OSLOBODIL kameramanku, ktorá kopala do UTEKajúcich MIGRANTOV

Video: MAĎARský najvyšší súd OSLOBODIL kameramanku, ktorá kopala do UTEKajúcich MIGRANTOV

BUDAPEŠŤ 31. októbra (WebNoviny.sk) – Maďarský najvyšší súd oslobodil maďarskú kameramanku Petru Lászlóovú, ktorú v roku 2015 natočili, ako na hranici so Srbskom kopala do utekajúcich migrantov a snažila sa im podraziť nohy.

Rozhodnutie zverejnené v utorok ruší verdikt súdu nižšej inštancie, ktorý Lászlóovú odsúdil na tri roky podmienečne za nevhodné správanie sa. Najvyšší súd však uviedol, že kameramanku mali súdiť za prečin, nie za trestný čin. Podľa neho tiež už uplynula premlčacia lehota a prípad má byť preto uzavretý.

V septembri 2015 Lászlóovú natočili, ako kopala do utekajúcich migrantov vrátane mladého dievčaťa, ktorí prerazili policajný kordón na maďarsko-srbských hraniciach. Nohy podrazila aj Sýrčanovi s dieťaťom na rukách.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA

spracred.

Viac k témam: migranti, Petra Lászlóová, utečenecká kríza
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Maďarský najvyšší súd oslobodil kameramanku, ktorá kopala do utekajúcich migrantov © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Video: Na hotelový komplex v Nairobi zaútočili teroristi, z miesta utekajú ľudia a počuť streľbu

V hoteli zaznamenali mohutný výbuch a následne bolo niekoľko minút počuť streľbu. Z oblasti stúpa hustý čierny dym. aktualizované 15. januára 16:33 NAIROBI 15. januára (WebNoviny.sk) – Na hotel v kenskej metropole Nairobi v utorok zaútočili teroristi. Podľa polície v luxusnom komplexe v Nairobi, ktorého súčasťou je hotel DustiD2, ale aj kancelárie viacerých firiem, zaznamenali

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *