štvrtok , 20 jún 2019
Home / SLOVENSKO / NOVINKA: Otec KUFFA po operácii v Česku. AKO DOPADLA?

NOVINKA: Otec KUFFA po operácii v Česku. AKO DOPADLA?

Otec Marián Kuffa podstúpil operační zákrok na Neurochirurgickom oddelení Krajskej nemocnice T. Bati v Zlíne. Podľa všetkých okolností a informácii lekárov dopadla operácia otca Maroša dobre.

Zlínskou nemocnici si vybral kvůli výborným referencím a rodinnému příteli a lékaři, který zde pracuje, informovala server Zlin.cz mluvčí krajských nemocnic Dana Lipovská.

Ako uvádza ďalej portál zlin.cz, tak:

vzhledem k tomu, že se na Slovensku objevily spekulace ohledně zdravotního stavu Mariána Kuffy, rozhodl se kněz celou situaci okomentovat. „Kdysi jsem měl úraz po pádu z koně a od té doby také problémy se zády a ploténkami. V poslední době mě trápily kruté bolesti. V košické nemocnici Šaca mi řekli, že je nutná operace. Rozhodl jsem se podstoupit ji ve Zlíně,“ kněz a dodal: „Na neurochirurgii je úžasně sehraný tým. Když jsem se po operaci probral, ani se mi nechtělo věřit, že mám po bolestech, byla to velká úleva. Vše se mi dobře hojí, personál zlínské nemocnice odvedl skvělou práci.“

Marián Kuffa měl zdravotní problémy kvůli výhřezu meziobratlové ploténky, který mu způsoboval obrovské bolesti. „Náš tým provedl mikrochirurgické odstranění části ploténky, která stlačovala nervový kořen, operace měla velmi dobrý klinický efekt. Podobných operačních zákroků u nás prodělá několik set pacientů ročně, máme s nimi dlouhodobé zkušenosti,“ uvedl primář Neurochirurgického oddělení Krajské nemocnice T. Bati Petr Linzer.

Kontroverzní slovenský kněz a bojovník proti Evropské unii Marián Kuffa je již nyní pacientem Rehabilitačního oddělení KNTB. Rehabilitace je součástí léčebného postupu, pro pacienty má stejný význam jako samotný operační zákrok.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA

Zdroj: http://zlin.cz/533624n-neurochirurgove-ve-zline-operovali-mariana-kuffu

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Muž spôsobil nehodu a ušiel do krčmy, policajtom sa prihlásil poriadne opitý

Vodič citroënu z miesta ušiel a asi o hodinu zavolal na operačné stredisko, že je v pohostinstve.

3 komentáre

  1. Lekári liečia Pán Boh uzdravuje. Vďaka lekárom a celému nemocničnému personálu. Sláva Ti a vďaka Ježišu Kriste!

  2. Viem,že komentár bude asi vymazaný,ako všetky, ktoré sa Vám nehodia. Ale. Som lekár, ktorý otca Mariána operoval.Videl som kompletné znenie tiskovej správy. Ten začiatok posledného odstavca,tam niekto pridal.Co je smutnejšie,máte to v češtine, takže to budí dojem,že ste To iba prebrali…ak to odtiaľ nezmizne do pôvodnej podoby,alebo ak to inak neoddelite,aby bolo vidno, že je to iba Váš úbohý názor,tak ja – a postarám sa o to,aby aj KNTB- podnikneme právne kroky.
    Okrem toho napísať, že je bojovník proti EU môže iba niekto, kto nepozná ani jeho,ani nepočul ani jeden jeho názor. Ale to by som tu iba strácal čas.
    S pozdravom a prianím pekného dňa.
    PM

  3. Polopravda t. j. rafinovaná lož je prejav politickej manipulácii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *