Home / šport / Futbal / Video: Arsenal otočil zápas s „líškami“, dvomi gólmi sa blysol Aubameyang

LIVERPOOL 22. októbra (WebNoviny.sk) – Futbalisti londýnského Arsenalu v pondelňajšej dohrávke 9. kola Premier League zvíťazili nad hráčmi Leicesteru City 3:1.

Na Emirates Stadium išli v 31. minúte do vedenia „líšky“, vlastný gól si dal Héctor Bellerín. Do prestávky však Mesut Özil vyrovnal a o triumfe „kanonierov“ dvomi gólmi v priebehu troch minút rozhodol kanonier Pierre-Emerick Aubameyang.

Arsenal po deviatom kole má na konte 21 bodov a v tabuľke mu patrí tretia priečka s dvojbodovou stratou na vedúci Manchester City. Leicester si pripísal piatu prehru v novej sezóne a s dvanástimi bodmi mu patrí 11. priečka.

Premier League – 9. kolo

výsledok pondelňajšieho zápasu

Arsenal FC – Leicester City 3:1 (1:1)
Góly: 45. Özil, 63. a 66. Aubameyang – 31. Bellerín (vlastný)

Viac k témam: Premier League
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Arsenal otočil zápas s „líškami“, dvomi gólmi sa blysol Aubameyang © SITA Všetky práva vyhradené.