streda , 12 december 2018
Home / POLITIKA / FICO: Mám SPôSObilosť si platiť BYT u Bašternáka. SMEJEM sa. To je KAUZA?

FICO: Mám SPôSObilosť si platiť BYT u Bašternáka. SMEJEM sa. To je KAUZA?

Dnešná tlačová konferencia strany SMER-SD riešila dôchodkovú reformu  a byt expremiéra Predseda Smeru býva v prenajatom byte od Ladislava Bašternáka obžalovaného z daňových podvodov. „Hľadám si bývanie, ale to nie je zo dňa na deň,“ zopakoval Fico.

„Predstavte si, že niekde bývate a zrazu vášho suseda obvinia. To aj vy ste obvinený?“ opýtal sa predseda SMER-SD novinárov potom, čo sa ho pýtali na tlačovej konferencii na skutočnosť, že jeho priamym susedom bol aj Marian Kočner. R. Fico tvrdí, že ani netušil, že Kočner mal v Bonaparte byt.

Predseda Smeru novinárom odkázal, že sa musí smiať na otázkach, či sa vysťahuje z bytu.

„Príde vhodná doba, keď to urobím,“ povedal Fico o novom bývaní. Predseda Smeru hovorí, že si hľadá nové bývanie, už od septembra 2016. Predseda SMER-SD hovorí o svojom bývaní od cca. 19tej minúty videa.

spracred.

Zdroj foto a info: FB

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Foto: Tínedžerku na priechode pre chodcov zrazila Octavia, zomrela na mieste

Začaté je trestné stíhanie pre usmrtenie. BRATISLAVA/TOPOĽČANY 12. decembra (WebNoviny.sk) – Tragická nehoda sa v stredu ráno stala v obci Rajčany v okrese Topoľčany. Šestnásťročnú dievčinu zrazil na priechode pre chodcov 34-ročný vodič Škody Octavia. Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová, tínedžerka zomrela na mieste. Vodičovi alkohol nezistili. Začaté je trestné stíhanie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *