streda , 17 júl 2019
Home / šport / Futbal / Zápas európskej Ligy národov Slovensko – Česko v Trnave je už vypredaný

Zápas európskej Ligy národov Slovensko – Česko v Trnave je už vypredaný

BRATISLAVA 12. októbra (WebNoviny.sk) – Futbalisti Slovenska a Česka sa môže tešiť na zaplnené trnavské tribúny v nedeľňajšom vzájomnom stretnutí v 1. skupine B-divízie európskej Ligy národov 2018/2019, duel je už vypredaný.

Slovenský futbalový zväz prostredníctvom oficiálneho webu vo štvrtok oznámil, že vstupenky na tento prestížny zápas, ktorý sa uskutoční v sobotu 13. októbra od 15.00 h na Štadióne Antona Malatinského – City Arene v Trnave, už nie sú k dispozícii.

„Vstupenky na stretnutie sa predávali online cez portály Maxiticket a Ticketmedia. Štadión Antona Malatinského v Trnave je už vypredaný. Pokladnice na štadióne v deň zápasu nebudú otvorené,“ upozorňuje internetová stránka SFZ a dopĺňa: „Rôzne ticketingové portály môžu mať v ponuke vstupenky na zápas Slovensko – Česko, dokonca za rôzne ceny. Výhradným predajcom lístkov na tento súboj boli Maxiticket a Ticketmedia. Za pravosť vstupeniek zakúpených inde Slovenský futbalový zväz neručí.“

Viac k témam: česká futbalová reprezentácia, Liga národov, slovenská futbalová reprezentácia
Zdroj: Webnoviny.sk – Zápas európskej Ligy národov Slovensko – Česko v Trnave je už vypredaný © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Hrošovský bol bezproblémový a pre Plzeň urobil veľmi veľa, klub mu v odchode nechcel brániť

Generálny manažér Viktorie Plzeň Adolf Šádek: "Patrik je úplne bezproblémový chlapec. Nikdy som s ním neriešil žiadny ´prúser´."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *