nedeľa , 16 jún 2019
Home / POLITIKA / KANDIDÁTi na PRIMÁTORa mesta KOŠICE odpovedajú

KANDIDÁTi na PRIMÁTORa mesta KOŠICE odpovedajú

Oslovili sme všetkých zaregistrovaných kandidátov na primátora a kandidátku na primátorku v druhom najväčšom meste Slovenska. Prinášame čitateľom DENNÍKa POLITIKA odpovede tých kandidátov, ktorí odpovedali. Kedže otázok bolo deväť, rozhodli sme sa z dôvodu prehľadnosti zverejňovať odpovede kandidátov priebežne, spôsobom každý deň jedna otázka a odpovede kandidátov.

1. Čo je Vašou prvoradou osobnou prioritou v živote? 


Jaroslav Džunko: V prípade zvolenia za primátora Košíc pôjdu moje prvoradé osobné priority môjho života na bočnú koľaj. Potom prvoradou osobnou prioritou bude maximálne využitie životných skúsenosti z rôznych zamestnaní a tvorivého technického talentu pri riešení technických problémov Košíc a plnenie volebného programu.

Richard Havrilla: Vytvoriť podmienky na to, aby moja rodina a ľudia okolo mňa mohli žiť zdravý, šťastný a plnohodnotný život.

Milan Lesňák: Byť čestný a slušný k ľuďom. To isté očakávam aj od okolia a myslím si, že len tak môžeme ako spoločnosť napredovať.

Viliam Novotný: Moja rodina. S manželkou Mariannou máme tri deti a snažíme sa im vytvoriť čo najlepšie podmienky na zdravý život a vzdelanie. Rodina je mojou inšpiráciou aj energiou.
Miroslav Špak: Moja rodina. Od nej sa odvíja všetko. To, že sa snažím byť dobrým otcom a dať dobrú výchovu, to, že chcem, aby moje deti, ale aj moji susedia, priatelia, ľudia, ktorých ráno zdravím na ulici a sú súčasťou okolia v ktorom žijem, žili spokojne v meste, ktoré sa o nich kvalitne stará, ktoré napreduje a ktoré ich neoberá o ich peniaze. Taktiež osobný rozvoj. To je dôvod, prečo sa neustále vzdelávam a prečo aj v tomto veku driem vysokoškolské lavice.

Už zajtra si naši čitatelia budú môcť prečítať odpovede kandidátov na otázku č. 2.

Čo je Vaším hlavným motívom na kandidatúru za primátora/primátorku mesta Košice? 


spracred.

Zdroj foto a info: odpovede kandidátov, web a FB

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ako sa dokážeme v davoch vtierať do USAdnice a tým aj falšovať dejiny!

V podlizovaní sa, v pochlebovaní a zaradení sa do davu priemeru, aby sme nevyčnievali ,máme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *