streda , 12 december 2018
Home / šport / Tenis / Čepelová skončila v Tchien-ťine, Mertensová jej dovolila len päť gemov

Čepelová skončila v Tchien-ťine, Mertensová jej dovolila len päť gemov

TCHIEN-ŤIN 11. októbra (WebNoviny.sk) – Slovenská tenistka Jana Čepelová ako úspešná kvalifikantka nepostúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA International Tianjin Open v čínskom Tchien-ťine (dotácia 750 000 USD, tvrdý povrch).

Vo štvrtkovom stretnutí 2. kola nestačila na turnajovú trojku Elise Mertensovú z Belgicka, ktorej podľahla za 67 minút 2:6, 3:6.

Tchien-ťin – dvojhra – 2. kolo

Elise Mertensová (Belg.-3) – Jana Čepelová (SR) 6:2, 6:3 za 67 minút

Viac k témam: Elise Mertensová, Jana Čepelová
Zdroj: Webnoviny.sk – Čepelová skončila v Tchien-ťine, Mertensová jej dovolila len päť gemov © SITA Všetky práva vyhradené.