streda , 17 júl 2019
Home / KULTÚRA / Hudba / BuranoWski zverejnil videoklip k singlu Žena, zložil ho po vystúpení na Miss Slovensko

BuranoWski zverejnil videoklip k singlu Žena, zložil ho po vystúpení na Miss Slovensko

BRATISLAVA 3. októbra (WebNoviny.sk) – Slovenský spevák a hudobník BuranoWski zverejnil videoklip k piesni Žena.

„Pesničku Žena som zložil po mojom vystúpení na Miss Slovensko 2018. Jednoducho som z toľkej krásy musel niečo urobiť, tak som chytil gitaru a zložil pieseň,“ prezradil Košičan, vlastným menom Tomáš Buranovský. Konečný aranžmán piesne, ktorej hudbu aj text napísal sám BuranoWski, vznikol v Littlebeat Studiu, s ktorým spevák spolupracoval po prvý raz.

„Musím sa priznať, že nahrávať s chalanmi z Littlebeat Studio je pre mňa splnený sen. Už dlhšie sledujem ich tvorbu a veľmi som s nimi chcel niečo urobiť. Chalani sú veľkí profesionáli, majú napočúvanú svetovú tvorbu a ich produkcia je na slovenské pomery veľmi dôsledná a detailná. Verím, že aj mojim fanúšikom sa bude páčiť to, čo sme spolu vytvorili,“ vyjadril sa.

Videoklip nakrúcali v Košiciach a okrem Tomáša si v ňom zahrala aj moderátorka rádia Europa 2 Michaela Kertészová, ktorú môžu poznať aj diváčky a diváci televízie Markíza. O réžiu a kameru sa postaral Laco Rychtárik, ktorý už pre BuranoWskeho nakrútil aj klip k piesni Lúč.

Informácie agentúre SITA poskytla Ľuba Svatá z vydavateľstva Universal Music.

Viac k témam: BuranoWski
Zdroj: Webnoviny.sk – BuranoWski zverejnil videoklip k singlu Žena, zložil ho po vystúpení na Miss Slovensko © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Foto: Posledný deň Pohody otvoril prvý afganský ženský orchester, vystúpi aj Liam Gallagher

Program na hlavnom pódiu odštartoval výnimočný ZOHRA – Afghan Women's Orchestra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *