sobota , 23 február 2019
Home / SLOVENSKO / ŠOK, za VRAŽDOU Kuciaka môžu byť aj RÓMovia

ŠOK, za VRAŽDOU Kuciaka môžu byť aj RÓMovia

Spojenie olašských rómov s vrahom novinára Kuciaka naznačil na svojej stránke DENNÍK N.

Na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici sudca aktuálne rozhoduje o návrhu prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry na vzatie do väzby štyroch obvinených. Dôvodom na väzbu je obava, že na slobode by obvinení pokračovali v trestnej činnosti, mohli sa skrývať a ovplyvňovať svedkov. Návrh na väzbu sa týka zadržaných Tomáša Sz., Miroslava M., Zoltána A. a Aleny Zs. Práve Alenu z Komárna mala podľa zdrojov Denníka N NAKA obviniť z objednávky vraždy.

Ďakujeme Martinovi za zaujímavý typ z DENNÍKA N.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  alebo formou SMS na 0950 857 893

Aktualizovane 19:58

Národná kriminálna agentúra (NAKA) v nedeľu obvinila Alenu Zs. aj z toho, že si objednala vraždu novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Informuje o tom Denník N, s tým že ale nemusí byť na vrchole celej objednávky.

V súvislosti s dvojnásobnou vraždou sú štyria obvinení. Dvoch, ktorí sú bratranci, zadržali policajti v Kolárove vo štvrtok 27. septembra ráno a v ich domoch urobili aj domové prehliadky. Tretieho obvineného zadržali v jeho bydlisku inde, blízko Komárna.

Odporúčame:
Súd rozhoduje o väzbe pre obvinených v prípade vraždy novinára Kuciaka a Martiny Kušnírovej

Podľa medializovaných informácií Tomáš Sz. je bývalý policajný vyšetrovateľ, jeho bratranec Miroslav M. bývalý vojak, Zoltán A. je podnikateľ. Podnikateľku Alenu Zs. zadržalo v piatok v Komárne policajné komando Lynx Commando.

Údajne na snúbencov mal strieľať práve Tomáš Sz.. Miroslav M. pri vražde bol v úlohe vodiča. Podnikateľ Zoltán A., ktorý v minulosti mal prevádzku aj v Kolárove, im pomáhal ako kamarát.

Za obzvlášť závažný zločin úkladnej vraždy hrozí páchateľom trest odňatia slobody od 20 do 25 rokov, alebo na doživotie.

Správu budeme ďalej aktualizovať.

spracred.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Mistrík vníma podporu v prezidentských voľbách ako signál, že svojimi postojmi vie ľudí spájať

Prezidentský kandidát Robert Mistrík uviedol, že reprezentuje široké názorové a politické spektrum. BRATISLAVA 22. februára (WebNoviny.sk) – Podporu od rôznych politických subjektov vníma Robert Mistrík ako signál, že svojimi postojmi a hodnotami vie ľudí spájať. „Podporujú ma strany Sloboda a Solidarita, SPOLU, Strana maďarskej komunity a spolu s inými kandidátmi aj Obyčajní ľudia a nezávislé

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *