sobota , 23 február 2019
Home / SVET / Danajský dar IMIGRANTOV z Afriky? Žena v ČESKU umrela na západonílsku horúčku

Danajský dar IMIGRANTOV z Afriky? Žena v ČESKU umrela na západonílsku horúčku

Zomrel prvý človek, ktorý sa na území Českej republiky nakazil západonílskou horúčkou. Ide o 72-ročnú ženu, ktorá počas inkubačnej doby preukázateľne nebola v zahraničí. Televízii Nova túto správu vo štvrtok potvrdil námestník ministra zdravotníctva Roman Prymula. Podľa hygienikov zomrela žena z južnej Moravy v auguste v nemocnici.

Píše o tom aj portál idnes TU: V Česku se nakazili dva lidé západonilskou horečkou, seniorka zemřela. Na území České republiky se nakazili už dva lidé západonilskou horečkou. Virem se nakazila dvaasedmdesátiletá žena a muž ve věku okolo 50 let z jižní Moravy. Ministerstvo zdravotnictví ve čtvrtek uvedlo, že seniorka v srpnu zemřela.

Pamätáte?

Presne o tejto chorobe sme písali už v roku 2015 TU: Môžme túto závažnú skutočnosť – šírenie západonílskej horúčky považovať za danajský dar imigrantov z Afriky a Ázie, ktorý doniesli ako odmenu Európanom za to, že im „POLITICI“ z Bruselu dobrovoľne otvorili hranice Schengenu? A teraz hranice rýchlo zatváraju, keď už je nákaza a infekcia vo vnútri Európy. Bol to zámer alebo náhoda, celá táto imigračná vlna?

Vo Viedni sa šíri západonílska horúčka

Posielajte nám tipy, články na zverejnenie: tipydodennika@dennikpolitika.sk

spracred.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Video: V Medellíne zbúrali dom niekdajšieho drogového bossa Pabla Escobara

V roku 1988 prežil útok konkurenčného Cali kartelu a odvtedy bol neobývaný. MEDELLÍN 22. februára (WebNoviny.sk) – Úrady v kolumbijskom meste Medellín nechali v piatok zbúrať dom niekdajšieho drogového bossa Pabla Escobara. Na zbúranie poschodovej rezidencie, ktorú Escobar nazval Mónaco, bolo potrebných 180 rozbušiek. Demoláciou uskutočnili o 11:53 miestneho času, z okolia vopred preventívne evakuovali

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *