nedeľa , 16 december 2018
Home / POLITIKA / Veľké sklamanie u Kotlebovcov. Marián doma vyhorel ako fakľa

Veľké sklamanie u Kotlebovcov. Marián doma vyhorel ako fakľa

Mal to byť míting mítingov. Záverečný ceremoniál a uzavretie šnúry mítingov Kotlebovej strany v rodnej Banskej Bystrici. Očakávali aspoň 1000 ľudí. Nestalo sa. Bolo ich okolo sto. Neprišli už ani najvernejší, aj keď udávajú na FB, že bolo tristo duší. O míting Mariána Kotlebu nebol v Bystrici záujem. Predzvesť čohosi? Žeby Bystričania pochopili, že župan nič reálne neurobil, okrem vyvesenia vlajky proti NATO na budove úradu?

Z kuluárnych zdrojov cítiť u kotlebovcov veľké sklamanie a strach. Strach, čo bude s nimi ďalej?

Hrajú teraz o všetko. O holú existenciu, úradnícke fleky a pohodlný život. Na župnom úrade kotlebovci budúci rok s istotou končia. To vedia veľmi dobre. Ak sa nedostanú do parlamentu a nedajbože neprekročia ani 3 % (to by Kotlebovcom zaručilo 1 000 000/milión EUR od štátu do rodinnej strany/firmy), vidíme ich všetkých od Kotlebu na úrade práce medzi cigáňmi. A to by bol teda naozaj cuperov lex paradox.

Uvidíme už 6. marca skutočnú realitu, nielen prieskumy. Posledný míting Kotlebovcov v Banskej Bystrici neveští pre nich ale nič dobré. Môže to byť len zdanie. Môže to byť aj realita, že každý, kto reálne vidí vysledky práce Kotlebovcov (to sú tí Bystričania, ktorí ho v roku 2013 zvolili za župana) už vie, že hlas mu druhýkrát nedá. 

Alebo dá a bude ich treba spočítať. Ak budú hlasy spočítavané takým spôsobom, ako spočítal fanúšikov Kotlebov hlavný troll, tak výsledok bude jasný.

trol

Keď Kotlebovci nevedie napočítať ani ľudí, čo majú v sále a uvádzajú, že 300 duší – priložia fotku, kde ich je tak 100, tak k tomu niet už naozaj niet čo dodať. Iba ak „ješte větší blbec, než sme dóoufali“ povedal by klasik a priložil fotku vyvracujúcu vlastné tvrdenie.

100

Vidíme sa teda všetci na kare alebo oslave už 6. marca o 18 hod. na námestí SNP v Banskej Bystrici. Doterajšie výsledky Kotlebu na poste župana sú ale presne pomenovateľné.

Kotleba ušetril, lebo neminul, čo mu došlo zo štátneho rozpočtu. To je fakt.

Nezarobil. Nepostavil. Nevybudoval.

Na župu došli peniaze zo štátneho rozpočtu a on ich naozaj s pomocou poslancov BBSK ušetril a neminul.

Skoro ako žid. Žid tiež šetrí a zhrabuje peniaze.

Aj to by sa dalo nazvať cuperov lex paradox.

tipy do denníka

Ďakujeme za TIP Richardovi.

jpred.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

FICO vo videu: MEDIÁLNI TERORISTI, Denník N a SME chcú zničiť SMER

Kauza vraždy novinára Kuciaka sa viac a viac zamotáva. Dnes (13.12.2018) dokonca odhalil Denník N …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *