streda , 21 november 2018
Home / šport / Ostatné športy / Lukáš Beer vyhral Hanácku latku v Olomouci, získal skalp olympijského medailistu z Atén

Lukáš Beer vyhral Hanácku latku v Olomouci, získal skalp olympijského medailistu z Atén

OLOMOUC 14. septembra (WebNoviny.sk) – Slovenský reprezentant Lukáš Beer, účastník berlínskych ME 2018, vyhral výškarský míting Hanácka latka 2018 v Olomouci výkonom 216 cm.

Zverenec Martina Bercela prekonal túto výšku na druhý raz, potom však už v troch pokusoch o vyrovnanie sezónneho maxima 220 cm neuspel.

Odporúčame:
Šprintér Ján Volko ukončil letnú atletickú sezónu 4. miestom na mítingu v Turecku

Dvadsaťdeväťročný Beer získal v Olomouci skalp bronzového medailistu z OH 2004 v Aténach Jaroslava Bábu, ktorý prekonal 210 cm.

Pre českého výškara to boli posledné preteky v dlhoročnej a úspešnej kariére, v ktorej okrem bronzu z OH získal striebro na HME 2011, bronzy na HMS 2004, HME 2013 a zlato na MEJ 2003 a ME 2005 do 23 rokov.

Viac k témam: Jaroslav Bába, Lukáš Beer, výškarský míting Hanácka latka v Olomouci
Zdroj: Webnoviny.sk – Lukáš Beer vyhral Hanácku latku v Olomouci, získal skalp olympijského medailistu z Atén © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Prezident Slovenského zväzu biatlonu verí v kompromis, navrhol riešenie kauzy sestier Fialkových

Prezident Slovenského zväzu biatlonu Tomáš Fusko verí, že sa v otázke reprezentácie sestier Paulíny a Ivony Fialkových nájde rozumný kompromis. BANSKÁ BYSTRICA 19. novembra (WebNoviny.sk) – Sestry Paulína a Ivona Fialkové dostali zákaz štartu na súťažiach v biatlone spojených s reprezentáciou Slovenskej republiky. Rozhodla o tom minulý týždeň disciplinárna komisia Slovenského zväzu biatlonu (DK SZB)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *