piatok , 13 december 2019
Home / Bulvárne / Hrozí expremiérovi Ficovi smrť? Skončí ako Kuciak, zavraždený?

Hrozí expremiérovi Ficovi smrť? Skončí ako Kuciak, zavraždený?

Šokujúce vyhlásenie včera urobila ministerka vnútra Denisa Saková (Smer-SD), ktorá priznala, že bývalému premiérovi a jej straníckemu šéfovi Robertovi Ficovi predĺžia ochranu, keďže sú závažné dôvody, ktoré poukazujú na to, že by mohlo dôjsť k ohrozeniu jeho zdravia a života.

Ako ďalej šéfka rezortu vnútra informovala, Róbertovi Ficovi už nepridelia ochranku na tri mesiace, ako býva u expremiérov zvykom, ale dajú mu ju na neobmedzený čas. Ministerka Sáková tiež pripustila, že ochrana expremiéra môžu trvať aj rok, dva.

Písali sme o tom aj TU – Ficovi pre závažné dôvody predĺžia ochranu, Kaliňák ju už nepotrebuje

Vyhlásenie ministerky vnútra je mimoriadne závažné a preto vyvstáva otázka, či expremiérovi naozaj nehrozí až vražda?

Na sociálnych sieťach po tomto vyhlásení ministerky totiž prebehli aj diskusie, či „nehrozí expremiérovi Ficovi smrť? a čí dokonca nemôže skončiť expremiér ako zavraždený novinár Kuciak?“

V kontexte vraždy novinára Kuciaka, ktorá doteraz nie je vyriešená je tak rozhodnutie na predlženie ochrany pre expremiéra Fica naozaj chválihodným rozhodnutím ministerky Sákovej. Už vražda novinára a neschopnosť kompetentných odhaliť jej páchateľov vrhá zlé svetlo na Slovensko. Ak by náhodou došlo naozaj k vážnemu ohrozeniu života a zdravia expremiéra Fica, tak by na Slovensku mohol nastať mimoriadne vážny stav.  Klobúk dolu pani ministerka.

spracred.

Foto ilustračné

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

POZOR! V EURÓPE nasadia USA 37 000 vojakov. Proti RUSKU alebo …?

Americká armáda plánuje svoje najväčšie nasadenie vojsk do Európy za 25 rokov, pričom 20 000 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *