sobota , 24 august 2019
Home / Bulvárne / Hrozí expremiérovi Ficovi smrť? Skončí ako Kuciak, zavraždený?

Hrozí expremiérovi Ficovi smrť? Skončí ako Kuciak, zavraždený?

Šokujúce vyhlásenie včera urobila ministerka vnútra Denisa Saková (Smer-SD), ktorá priznala, že bývalému premiérovi a jej straníckemu šéfovi Robertovi Ficovi predĺžia ochranu, keďže sú závažné dôvody, ktoré poukazujú na to, že by mohlo dôjsť k ohrozeniu jeho zdravia a života.

Ako ďalej šéfka rezortu vnútra informovala, Róbertovi Ficovi už nepridelia ochranku na tri mesiace, ako býva u expremiérov zvykom, ale dajú mu ju na neobmedzený čas. Ministerka Sáková tiež pripustila, že ochrana expremiéra môžu trvať aj rok, dva.

Písali sme o tom aj TU – Ficovi pre závažné dôvody predĺžia ochranu, Kaliňák ju už nepotrebuje

Vyhlásenie ministerky vnútra je mimoriadne závažné a preto vyvstáva otázka, či expremiérovi naozaj nehrozí až vražda?

Na sociálnych sieťach po tomto vyhlásení ministerky totiž prebehli aj diskusie, či „nehrozí expremiérovi Ficovi smrť? a čí dokonca nemôže skončiť expremiér ako zavraždený novinár Kuciak?“

V kontexte vraždy novinára Kuciaka, ktorá doteraz nie je vyriešená je tak rozhodnutie na predlženie ochrany pre expremiéra Fica naozaj chválihodným rozhodnutím ministerky Sákovej. Už vražda novinára a neschopnosť kompetentných odhaliť jej páchateľov vrhá zlé svetlo na Slovensko. Ak by náhodou došlo naozaj k vážnemu ohrozeniu života a zdravia expremiéra Fica, tak by na Slovensku mohol nastať mimoriadne vážny stav.  Klobúk dolu pani ministerka.

spracred.

Foto ilustračné

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Kotleba mal podržať Ficovu vládu za to, že ich nezrušia, odkrýva Kočnerova Threema

Threema odkrýva, že Robert Fico a jeho vláda mohli po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej – teda v čase masových protestov – počítať s podporu Kotlebovej Ľudovej strany Naše Slovensko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *