streda , 19 september 2018
Home / SLOVENSKO / POZOR na cestách! Vojaci USA i POĽska pôjdu cez Slovensko

POZOR na cestách! Vojaci USA i POĽska pôjdu cez Slovensko

BRATISLAVA 2. septembra (WebNoviny.sk) – Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na presuny vojenskej techniky zahraničných ozbrojených síl, ktoré sú naplánované v období od 3. do 9. septembra 2018.

Celkovo by malo ísť o 38 cestných presunov zahraničných vojsk, pričom pôjde predovšetkým o presun amerických a poľských vojakov.

Odporúčame:
Minister obrany Peter Gajdoš slávnostne otvoril Medzinárodné letecké dni SIAF 2018

V nasledujúcom týždni dáva rezort obrany tiež do pozornosti cestné presuny Ozbrojených síl SR na trase Rožňava, Zemianske Kostoľany, Sereď, Michalovce, Nitra, Nemecká, Martin, Centrum výcviku Lesť, ako aj železničné presuny zahraničných ozbrojených síl na trase Levice, Sása Pliešovce.

Viac k témam: Ministerstvo obrany SR, presun vojenskej techniky, vojaci, vojenská technika
Zdroj: Webnoviny.sk – Ministerstvo upozorňuje na presuny vojenskej techniky, cez Slovensko pôjdu vojaci Poľska i USA © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Medzi Bernolákovom a Ivankou pri Dunaji bude obmedzená premávka, vodičov žiadajú o zvýšenú pozornosť

Medzi obcami Bernolákovo a Ivanka pri Dunaji na ceste I/61 budú od štvrtka 20. septembra od 09:00 do 30. septembra dopravné obmedzenia. BRATISLAVA 19. septembra (WebNoviny.sk) – Medzi obcami Bernolákovo a Ivanka pri Dunaji na ceste I/61 budú od štvrtka 20. septembra od 09:00 do 30. septembra dopravné obmedzenia, upozornil Krajský dopravný inšpektorát Krajského riaditeľstva

Jeden komentár

  1. Teroristi na prechádzke kolónií 👿😤👿…Slovenskom a Poľskom bude prechádzať Americké fašistické vojsko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *