streda , 21 november 2018
Home / SLOVENSKO / POZOR na cestách! Vojaci USA i POĽska pôjdu cez Slovensko

POZOR na cestách! Vojaci USA i POĽska pôjdu cez Slovensko

BRATISLAVA 2. septembra (WebNoviny.sk) – Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na presuny vojenskej techniky zahraničných ozbrojených síl, ktoré sú naplánované v období od 3. do 9. septembra 2018.

Celkovo by malo ísť o 38 cestných presunov zahraničných vojsk, pričom pôjde predovšetkým o presun amerických a poľských vojakov.

Odporúčame:
Minister obrany Peter Gajdoš slávnostne otvoril Medzinárodné letecké dni SIAF 2018

V nasledujúcom týždni dáva rezort obrany tiež do pozornosti cestné presuny Ozbrojených síl SR na trase Rožňava, Zemianske Kostoľany, Sereď, Michalovce, Nitra, Nemecká, Martin, Centrum výcviku Lesť, ako aj železničné presuny zahraničných ozbrojených síl na trase Levice, Sása Pliešovce.

Viac k témam: Ministerstvo obrany SR, presun vojenskej techniky, vojaci, vojenská technika
Zdroj: Webnoviny.sk – Ministerstvo upozorňuje na presuny vojenskej techniky, cez Slovensko pôjdu vojaci Poľska i USA © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Dankovi sa nepáčia Lajčákove slová, že na kompakte o migrácii sa priživujú nacionalisti a xenofóbi

Migračný pakt je pre Slovenskú národnú stranu (SNS) neprijateľný. BRATISLAVA 20. novembra (WebNoviny.sk) – Slovenská národná strana (SNS) bude žiadať, aby na rokovanie o globálnom migračnom kompakte z dielne OSN do Maroka nikto nešiel. V utorok to počas tlačovej besedy uviedol predseda NR SR a SNS Andrej Danko. Svoje stanovisko prezentoval už aj šéfovi Smeru-SD

Jeden komentár

  1. Teroristi na prechádzke kolónií 👿😤👿…Slovenskom a Poľskom bude prechádzať Americké fašistické vojsko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *