streda , 19 september 2018
Home / Bulvárne / ROSTas: USA vraždili slovenské ženy a deti

ROSTas: USA vraždili slovenské ženy a deti

Šéf časopisu ZEM a VEK Tibor Eliot Rostas si servítka pred ústa rozhodne nekladie. Najnovšie obvinil USA z vraždenia na Slovensku a jeho názor je na sociálnych sieťach vo veľom rozsahu zdieľaný a komentovaný. Čo teda presne povedal šéf „kontraverzného“ mesačníka?

„Tvrdíme, že USA v druhej svetovej vojne vraždili naše nevinné civilné obete, slovenské ženy a deti náletmi na Bratislavu, Nové Zámky, Nitru, Dubnicu nad Váhom a podobne. A bolo to nemilosrdné a účelové zabíjanie. Nielen to. Bez povolenia BR OSN vraždili v roku 1999 Slovákov žijúcich v srbskej Vojvodine. Vo videu si môžete pozrieť, ako zúfalo na otázky odpovedá pracovník US ambasády. Nech je aj toto dôkazom ako bezmocní sú všetci, ktorí sú konfrontovaní s realitou. Vrelé odporúčanie kaviarnikom a pseudointeligencii,“ uviedol Rostas na svojom FB profile.

Ďakujeme Petrovi za TIP. Vaše TIPY posielajte mailom na adresu tipydodennika@dennikpolitika.sk

spracred.

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Medzi Bernolákovom a Ivankou pri Dunaji bude obmedzená premávka, vodičov žiadajú o zvýšenú pozornosť

Medzi obcami Bernolákovo a Ivanka pri Dunaji na ceste I/61 budú od štvrtka 20. septembra od 09:00 do 30. septembra dopravné obmedzenia. BRATISLAVA 19. septembra (WebNoviny.sk) – Medzi obcami Bernolákovo a Ivanka pri Dunaji na ceste I/61 budú od štvrtka 20. septembra od 09:00 do 30. septembra dopravné obmedzenia, upozornil Krajský dopravný inšpektorát Krajského riaditeľstva

Jeden komentár

  1. Ti curak bolsevicky!!!

    Nitru bomvargovali tie ruske kurvy!!!

    Nikto nezavrazdil viac Slovanov ako Rus!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *