piatok , 26 apríl 2019
Home / VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY / Radičovej poradca: Partizáni boli teroristi a vraždili nevinných

Radičovej poradca: Partizáni boli teroristi a vraždili nevinných

Samozrejme nie všetci partizáni, ale hlavne partizáni vyslaní na Slovensko boľševickým vrahom a tyranom Stalinom boli teroristi a vraždili aj nevinných. Píše o tom prekavupujúco otvorene na DENNÍKu N vplyvný poradca bývalej premiérky Radičovej marián Balázs.

Balázs zároveň tvrdí, že „Sovietski partizáni začali zoskupovať roztrúsené skupinky slovenských partizánov ukrývajúcich sa v horách, aby ich dostali pod svoju kontrolu. Podľa sovietskeho vzoru sa utvárali partizánske rajóny. A podľa sovietskeho vzoru stačila aj najmenšia zámienka či náznak nesúhlasu a sovietsky partizánsky veliteľ slovenského partizána jednoducho zastrelil.

Bol zriadený aj revolučný tribunál, ktorý pod heslom „očista od fašistov“ svojvoľne popravoval, unášal a vraždil. Neraz aj takých ľudí, čo s ľudáckym režimom nemali nič spoločné, stačilo, že boli nemeckej národnosti. V auguste 1944 partizánske skupiny zavraždili aj viacero civilistov vrátane žien.

Niektoré partizánske jednotky sa stali priam teroristickými skupinami. Vo svojich rajónoch šírili strach najmä medzi bežnými ľuďmi.“

Viac si môžete prečítať TU: Niekdajší partizáni boli mocenskou a ideologickou oporou totalitného režimu

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

FICOva hnedá HRÁDZA proti demokracii

Dôchodkový strop je sám o sebe natoľko hlúpy koncept, že vlastne nemá zmysel hlbšie ho …

2 komentáre

  1. Ten debil sa chcel zviditeľniť. Stará Radičová na to už nie je, tak hľadá cesty ako. Keďže je to hlupák , tak stupil ho hovna a zasmradil sa. Zviditeľnil sa ako hlupák a to mu nikto neodpára.

  2. nebudem používať škaredé slová, lebo ich jednoducho nepoužívam. To, čo som si však prečítal v článku s fotografiou usmievajúceho sa farára s usmievajúcou sa Radičovou ma úplne dorazilo. ano, máme slobodu slova a tlače, ale aj tá predpokladá určitú autocenzúru a za tú by mal ručiť šéfredaktor denníka a samozrejme aj šíriteľ na internete ! Na SNP sme ako štát i národ hrdí a vieme, že si nás vážia za to i vojenské mocnosti, ale i ostatné štáty ! Začnem teda s komentárom idiotovho výroku takto : V auguste 1944 vyšli slovenské noviny s veľkým nápisom na prednej strane – V SLOVENSKÝCH HORACH SA OBJAVILI TERORISTI ! Možno tu sa nechal inšpirovať tento pohrobok slovenského kléru, ktorý tu vládol slovenskému ľudu, možno tu niekde sa nachádzajú korene jeho rodiny, ktorú títo „teroristi“ postupne od ich spôsobu vládnutia, udávania ľudí, mnohokrát nevinných, posielaniu židov do plynových komôr, ale nie len židov ! posielali tam i cigánov, homosexuálov, komunistov a samozrejme neskôr i partizánov , a nie sú to malé čísla !, odstavili. Možno to je pre pisateľa tohto odporného článku, pod ktorý by sa ani Kotleba nepodpísal, novinkou, ale ono sa i strieľalo a vo svete zahynulo viac ako 60 miliónov ľudí.. Asi je tomuto pisateľovi známe, že vojnu viedli nemci, tí ktorí nás teraz učia o ľudských právach ! Asi je mu známe, že vojnu vyhral ten tyran Stalin a súčasťou boja boli i partizáni v každej krajine. B. Hanzel

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *