utorok , 16 júl 2019
Home / Bulvárne / Odporné zvrátenosti v polícii. Masturboval a ejakuloval do umývadla

Odporné zvrátenosti v polícii. Masturboval a ejakuloval do umývadla

Nechutnosti, ktoré sa dejú v policajnom zbore nemajú konca kraja. Na východe, kde nič nie je (tvrdí expremiér Fico) teda rozhodne niečo je a niečo sa deje.

Najnovšie priniesol regionálny denník Korzár závažné informácie o zvrátenostiach v policajnom zbore, ktoré spáchal vysoký policajný funkcionár na svojej kolegyni.

Ako píše Korzár, Proti jej vôli sa jej neprimerane dotýkal, chytal ju za rameno aj krk a to aj za použitia fyzického násilia. Zároveň sa o ňu obtieral telom aj pohlavným údom a slovne ju nabádal k sexuálnemu styku a iným sexuálnym praktikám.

To všetko vyústilo do obžaloby policajta Gabriela.
Denník, ďalej píše, že Gabriel počas obedňajšej prestávky mal kolegyni, keď stála pri umývadle, zozadu chytiť ľavú ruku a vytočiť ju za chrbát. Následne si mal svojou druhou rukou rozopnúť nohavice, vytiahnuť pohlavný úd a násilím ho vsunúť do Andreinej pravej ruky. Tú potom držal svojou rukou a masturboval so slovami: „Trošku, len trošku, potrebujem to.“ Skončil až po ejakulácii, ktorú vykonal do umývadla. Gabriel tak mal konať aj napriek tomu, že ho kolegyňa opakovane prosila, aby prestal.
spracred.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Skúmal KALIŇÁKove účty v BANKe. Dostal 3 roky. PREČÍTAJte si celý ROZSUDOK súdu

Asistent saskárskeho poslanca Jozefa Rajtára Filip Rybanič je pre nazeranie do bankových účtov exministra vnútra …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *