piatok , 22 február 2019
Home / SVET / ŠOK! Nemci zavádzajú do úradného režimu tretie pohlavie

ŠOK! Nemci zavádzajú do úradného režimu tretie pohlavie

Šokujúca udalosť sa udiala v Nemecku. Vláda schválila návrh zákona, ktorý umožní zavedenie tretieho pohlavia v úradných dokumentoch. Na tento krok vyzval ústavný súd v decembri orgány výkonnej a zákonodarnej moci. Návrh smeruje do parlamentu a podľa všetkcýh okolností by mal byť bez problémov schválený, keďže vláda Angely Mereklovej má v Bundestágu väčšinu.

Ako vysvetľuej tretie pohlavie wikipédia:

Third gender or third sex is a concept in which individuals are categorized, either by themselves or by society, as neither man nor woman. It is also a social category present in societies that recognize three or more genders. The term third is usually understood to mean „other“; some anthropologistsand sociologists have described fourth,[1] fifth,[2] and „some“[3] genders.

Pokračovanie TU

spracred.

Zdroj: https://www.dw.com/en/german-cabinet-approves-third-gender-identity/a-45090243

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Proti Netanjahuovi sa spojili dve silné strany, podľa prieskumov ho môžu vo voľbách poraziť

Netanjahuov Likud už v stredu oznámil, že sa plánuje pred voľbami spojiť s dvoma menšími krajne pravicovými stranami. JERUZALEM 21. februára (WebNoviny.sk) – Tesne pred posledným termínom na odovzdanie kandidačných listín do izraelských parlamentných volieb oznámili v piatok dve silné centristické strany, že spájajú svoje sily a pôjdu do volieb spoločne. Podľa agentúry Associated Press

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *