streda , 21 november 2018
Home / SVET / ŠOK! Nemci zavádzajú do úradného režimu tretie pohlavie

ŠOK! Nemci zavádzajú do úradného režimu tretie pohlavie

Šokujúca udalosť sa udiala v Nemecku. Vláda schválila návrh zákona, ktorý umožní zavedenie tretieho pohlavia v úradných dokumentoch. Na tento krok vyzval ústavný súd v decembri orgány výkonnej a zákonodarnej moci. Návrh smeruje do parlamentu a podľa všetkcýh okolností by mal byť bez problémov schválený, keďže vláda Angely Mereklovej má v Bundestágu väčšinu.

Ako vysvetľuej tretie pohlavie wikipédia:

Third gender or third sex is a concept in which individuals are categorized, either by themselves or by society, as neither man nor woman. It is also a social category present in societies that recognize three or more genders. The term third is usually understood to mean „other“; some anthropologistsand sociologists have described fourth,[1] fifth,[2] and „some“[3] genders.

Pokračovanie TU

spracred.

Zdroj: https://www.dw.com/en/german-cabinet-approves-third-gender-identity/a-45090243

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Video: DEMOLUJÚ LUXUSNÉ vily MAFIE. KDE?

Členov klanu Casamonica z honosných sídel vysťahovali. RÍM 20. novembra (WebNoviny.sk) – Úrady v Ríme vysťahovali údajnú zločineckú rodinu z ôsmich víl, ktoré vraj pred desiatkami rokov postavili bez povolenia. Členov rodiny Casamonica vysťahovali počas razií, na ktorých sa zúčastnilo 600 policajtov. Prepychové sídla, v ktorých sa nachádzali aj porcelánové sochy leopardov či pozlátených koní

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *