pondelok , 17 december 2018
Home / SVET / Horskí záchranári našli vo francúzskych Alpách telá troch nezvestných horolezcov

Horskí záchranári našli vo francúzskych Alpách telá troch nezvestných horolezcov

PARÍŽ 10. augusta (WebNoviny.sk) – Tím horských záchranárov našiel vo francúzskych Alpách počas pátrania po troch nezvestných talianskych horolezcoch tri telá.

Odporúčame:
Foto: Pri výstupe na Kolovú vežu vo Vysokých Tatrách zahynul turista

Horská polícia v Chamonix uviedla, že záchranári našli telo 31-ročného Lucu Lombardiniho, ktorý sa spolu so svojím 28-ročným bratom Alessandrom a 27-ročnou Elisou Berton v utorok vybral vyliezť na horu na francúzskej strane masívu Mont Blanc.

Polícia uviedla, že blízko ostatkov mladého muža našli telá ďalších dvoch ľudí. Trojica bola pravdepodobne spojená jedným lanom.

Viac k témam: Alpy, horolezci, Horskí záchranári
Zdroj: Webnoviny.sk – Horskí záchranári našli vo francúzskych Alpách telá troch nezvestných horolezcov © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Video: Chorváti popierajú, že násilne vyháňajú migrantov do Bosny a Hercegoviny

Chorvátske ministerstvo vnútra zverejnilo stanovisko v reakcii na video zverejnené skupinou Border Violence Monitoring (BVM), na ktorom je vidno ozbrojených chorvátskych policajtov, ako kričia na skupinu migrantov a vyvádzajú ich z lesa. SARAJEVO 17. decembra (WebNoviny.sk) – Chorvátske úrady v nedeľu popreli správu medzinárodnej iniciatívy, ktorá monitoruje násilie na hraniciach európskych štátov, že policajti nelegálne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *