utorok , 16 júl 2019
Home / POLITIKA / Sulík umožnil nástup Fica a tvrdí, že stojí na čele sprisahania proti demokracii a zákonnosti

Sulík umožnil nástup Fica a tvrdí, že stojí na čele sprisahania proti demokracii a zákonnosti

Nástup Fica k moci nastal po páde Radičovej vlády 11. októbra 2011. Pád Radičovej vlády spôsobil svojím nezodpovedným konaním Richard Sulík a dnes je to už historický potvrdený fakt a nie nejaká domienka novinárov. Dnes, po takmer siedmich rokoch od fatálne nezodpovedného hlasovania R Sulíka a jeho strany SaS prináša priamo najzodpovednejší za pád Radičovej vlády a nástup Fica k moci europoslanec Sulík vyhlásenie, ktoré prinášame čitateľom DENNÍKa POLITIKA v plnom znení:

„Poslanec a predseda strany Smer-SD Robert Fico svojimi videoposolstvami opäť otvára otázku, či je celkom pri zmysloch, ak bezprecedentnú blamáž svojej vlády ohľadom únosu vietnamského podnikateľa interpretuje ako sprisahanie voči súčasnej vláde.

Miesto toho, aby rešpektoval fakt, že Trinh Xuan Thanh bol do Vietnamu zavlečený proti svojej vôli a za pomoci slovenského vládneho špeciálu, vymýšľa si imaginárnych nepriateľov. Poslanec Fico tým len na seba vrhá podozrenie, že ani on nie je bez viny.

Domnienku, že môže zatajovať dôležité skutočnosti, posilňuje aj to, že v únose mal byť zaangažovaný jeho poradca Le Hong Quang, pričom Fico zaňho loboval u prezidenta Andreja Kisku, aby ho ten vymenoval za slovenského veľvyslanca vo Vietname.

Robert Fico dnes blúzni o protivládnom sprisahaní, aby odviedol pozornosť svojich voličov od podstaty. Tú približujú mená jeho najbližších spolupracovníkov: Viliam Jasaň, Mária Trošková, Le Hong Quang – ľudia s väzbami na taliansku mafiu a vietnamské komunistické tajné služby či trestne stíhaný Ladislav Bašternák, u ktorého Fico stále býva.

Na čele sprisahania stojí poslanec a predseda Smeru Fico. Je to sprisahanie proti demokracii a zákonnosti na Slovensku. Jeho morálny úpadok sa však začal dávno, akurát dnes je už vidieť, že upadá fyzicky a aj na duchu. Mal by si dať dlhý oddych a odísť z politiky. Stal sa balvanom, ktorý ťahá Slovensko ku dnu.“

spracred.

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

VIDEÁ: Ako ČIERNE VESTY demonštrujú v Paríži za SLOBODU

Demonštranti, ktorí sa sami nazývaju „čiernymi vestami“, sa  v Paríži v historickom Pantheone dožadovali včera (12.7.2019) …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *